Mizah seviyemizi nasıl geliştirebiliriz?

"gelistiremezsin, doğuştan olur" diyenlerin silahlarını teslim etmelerini rica ediyorum. Mizah seviyemizi nasıl geliştirecegiz, ne okuyup ne yazacağız kimi dinleyeceğiz nerelerde takılacagız?

0|1
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Mizah yeteneği zeka ile doğru orantılıdır. O yüzden zeka geliştiren şeyler okumalısın zekice yapılan mizahı takip etmelisin. Aziz Nesin çok iyidir Cem Yılmaz bunlar zeki adamlardır... Bunun yanında Felsefe ile ilgilenmeni tavsiye ederim. ..

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mizah için kendi seviyeni belirlemelisin. Daha fazlasına ulaşamamayı bir kayıp olarak görme. Ulaştığın sınırı da "ince düşünmek" belirler şahsıma göre.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben insanları güldürebildigimi düşünüyorum Karikatür okumanızi tavsiye ederim !

1|0
    0|0
  • mizah zeka ile dogru orantılıdır mesela senden zeki insanlarla bir ortamda yeteri kadar kalırsan zeka da gelişir mizah seviyeside tabi bu benşm düşüncem okuyarak yapabileceksen amenna

2|0
    0|0
    • 3ay

Doğru da bu zeki insanlar herkesi almazlar ki arasına. Zeki olmak lazım onlarla takılabilmek için yoksa benim nefesim yetmedi

• 3ay

Mantikli lan bunu hic dusunmemistim aferim kaptin artiyi

• 3ay

bu zeki insanlar bilim adamları falan değil zaten. çok istiyosan inci sözlükte kara mizahtan kelime oyunlarına bel altı şakalara kadar hertürlü espri mevcut orada takılaiblirsin

• Zeka onemli
    Kendini pratik dusunceler kurma yonunde egitirsin
    Birazda benzetme cuk oturucak ama
    Bide cekingen olmadinmi tamamdir
    Bende o son şık var hep kendi kendime guluyorum
    Deli diyo totoşlar 😁😁

1|0
    0|0
  • mizah kendinde başlar ilk önce kendinle dalga geçip eğlenmelisin göreceksin zamanla mizahında gelişecek

1|0
    0|0
  • Kesinlikle aziz nesin oku.

1|0
    0|0
  • Bol bol dergi oku

1|0
    0|0
  • Bülent üstün kötü kedi Şerafettin oku 😸

1|0
    0|0
  • Doğuştan gelir o

0|0
    0|0
  • Küfürü literatürden çıkarmayı başardığımızda gelişmiş demektir. Zeki insanlar mizah yapar bir de. Bu da doğuştan gelen birşeydir, sonradan kazanılamaz..

0|0
    0|0
  • gelistiremezsin, doğuştan olur

0|0
    0|0
  • Silahları nereye bırakıyoz bağyan?

0|0
    0|0
  • ow bana takıl :D

0|0
    0|0
  • O doğuştan olan birşey