Türkiye'den iğreniyorum, gidiyorum?

Ben bu ülkeden cidden bıktım.'Battık kapatıyoruz' tabelası asma vakti geldi de geçiyor bence. Belli bir vakitten sonra sokaklarda tek başıma gezemiyorum, var mı böyle bir şey? Aklım almıyor.. Cahil toplum baskısı canıma tak etti. İğreniyorum artık, bulunduğum konumda durduğum sürece mutsuz olacağım. Ben yarın Milano yolcusuyum, bir daha bu topraklara adımımı atmayacağım. Ülkeyi bitirdiler! Siyasal islam, rezalet eğitim, emek verenlerin hakkını alamaması, hoşgörüsüzlük, korku, cehalet, kapana kısılmış hissi.. Adil bir ticaret ortamı yok. vergi kaçırmadan, hak yemeden, rant peşinde koşmadan ticaret yapamıyorsun. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|1
13|12

En İyi Erkek Görüşü

• Geç bile kaldın California dan selamlar

2|0
    1|2

En İyi Kız Görüşü

• Bazı konularda haklısın , siyasal , eğitim, turk milletine değer bile verilmiyor , vergiler cabası bu konularda haklısın bazı kesim insanlarını bende sevmiyorum ha birde kendine zıt bir siyasi parti tutarsanvatan haini kalıbına sokan bile var.

1|0
    0|0
    • 3ay

ben milletini aşağılayanlara vatan haini derim @-Uysalkedii- -Uysalkedii- vatan haini, misin milletini mi aşağılıyorsun cevap vermedin bana!

Erkekler Ne Diyor 11

• lütfen boşver ol ve git !
    bu ihtişamlı topraklardan senin gibi fikir fukarası mikrop eksilmiş olacağı için sevinç duydum...

3|3
    4|2
    • 3ay

Bende senin gibi cahil insanlardan kurtulduğum için sevinç duydum! Ak koyun!

• Söylediklerine katılıyorum fakat bu salak kar-ı olduğun gerçeğini değiştirmiyor. Biz Kurtuluş Savaşı'nı kaçarak mı kazandık? Hayır, ülkemizde kalıp mücadele ederek. Mücadele etmek yerine kaçıyorsan şikayet etmeye hakkın yoktur.

1|0
    1|1
  • ben yaptım. şu an belçika'da bir üniversiteyim. özellikle zeki çocuklarımız akp zihniyetinde yok olmasınlar.

2|1
    2|1
  • Battı bura

1|2
    3|0
  • bende türk insanından nefret ederim

3|0
    3|5
  • Türkiye'de senden igreniyordur rahat ol...

1|1
    2|0
    • 3ay

Emin ol benim kadar değildir

• ya sev ya terket

1|1
    2|3
  • Benimde aynı durumum çok güZel anlatmışsın

2|0
    2|2
    • 3ay

profılınde turk bayrak var yazdıgın yazıbakılırsa sıkayetcısın bu ulkeyı acılen sıktır olup terket

• 3ay

hoşt kopek ne kuruyorsun sofra bezını sallayarak ulkemı kurulur ananın kukusu. yavas gel kanı bozuk seni mezopotamya essegi ben senın cigerini biliyorum cigerini safı bellı olmayan soysuz kopek

• 3ay

@ZaiLa görüşces arap kardeş

• ozaman durma hemen git

2|0
    2|1
  • haklısın kanka, bir kaç yıla bende çıkmayı düşünüyorum ama bir gün dönmek şartıyla

1|1
    1|1
  • Mücadele etmek varken çekip gitmek neye yarar ki..

0|1
    2|3

Kızlar Ne Diyor 12

• Uğurlar olsun. Biz bu ulkeyi kolay kazanmadik batsakta çıksakta terk etmeyiz.

4|4
    2|2
  • Herkes senin gibi düşünse bu ülkede insan kalmaz ve darbede ülkeyi çoktan ele geçirirlerdi yanlış düşünüyorsunuz

0|1
    1|1
    • 3ay

Buda darbeci oroapu cocuklarinin zihniyetinden beni engellerin karaköy orospusulari sorusorandan daha namuslu

• Tek sıkıntın bu mu yani? İnsanlar vatanına sahip çıkmak için kendilerinden vazgeçtiler. Gitmen iyi olur, hatta beğenmeyen herkes gitsin fazlalık yapmaktan başka bir yaramazsınız.

1|1
    1|1
    • 3ay

yurube helal

• 3ay

Evet tek sıkıntım senin gibi cahil ve kötü kalpli insanlar ile aynı konumda bulunmak.

• İnsanoğlundan ben nefret ediyorum dünyayı bu hale getirdiği için
    Senin buna Türk sıfatını vermen basit kalmış

1|0
    1|1
  • 1|0
    1|0
  • Türkiyeden iğrendiğin vakit burda yerin kalmamış zaten 😂 sahiden bu zamana kadar nasıl sabrettin? Uğurlar olsun İtalya kendi vatanı sınırında sana kucak açmıştır :)

0|1
    1|0
    • 3ay

helal

• 3ay

Aynen açtı. Çok mutluyum senin gibi insanlardan kurtulacağım için

• Tamamen hak veriyorum. En iyisini yapıyosun. Umarım bende aynısını yapabilirim

2|1
    2|1
  • Git git

0|1
    1|0
  • Bu vatan iyisiyle kötüsüyle bizim vatanımız kötü olan şeyleri düzeltmeye çalışmak yerine çekip gitmeyi doğru bulmuyorum.

0|1
    1|1
    • 3ay

helal

• 3ay

@ZaiLa Sorunların var mı? her görüşe helal yazmışsın. Gerzekalı

• Türk müsün?

0|1
    1|0
    • 3ay

Sen Türk olamazsin. Hicbir Türk ne pahasina olursa olsun vatanindan vazgecmez. Canindan vazgecer vatandan vazgecmez. Eger Türk sen ölde kurtulalim senden sen Türk olmayi hak etmiyorsun. Degilsende s. ktir git !

• 3ay

ahlak polisi pkklıdır yukardakı benı engellemis bunlar kanı bozuk hepsi birde durmam etmem fetoscu belkıde yata kürt kokenlı bıyıklı kokana

• 3ay

@ZaiLa Allahın salakları.. Zihniyetsiz m*llar.. Anneniz pkklı olabilir!

• Zorla tutan yok defol git umukmulu

0|1
    1|1
  • Haklısın bence beni de götür

1|0
    1|1
    • 3ay

Geelll

• 3ay

defolup gıdın yedı kapa sıcan iblisler

• 3ay

@ZaiLa Sen defol git zihniyetsiz köpek