Kapat

Evli ama esinden ayri birinin sevgilisi olamazmi?

Ayri yasayan ayni yatakda yatmayan ama bosanmamis birinin sevgilisi olamazmi bulamazmi benim yapmak istediyim bu ilgi ve gercek sevgi olsun istiyorum bende insanim:( ne dersiniz

Güncellemeler:
Napim he bende insanim erkek her istediyini yapsin bende insanim duygularim var sevgi ilgi istiyorum mutsuzum cok:(((

0|1
14|22

En İyi Erkek Görüşü

• olabilir.. her şey gerçekten bitmişse olmalıdır da.. çünkü insansınız duygularınız var.. amma boşanma sürecinde bütün her şey aleyhine dönebiliyor bu kötü olan durum.. gizli saklı yaşarım diyorsan oldurabilirsin :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• kimse vurulmak da istemez , ah pardon eşimle barıştım ona dönüyorum kusura bakma kardeş denme riskini de almak istemez.. kısacası olmaz.. ayrı yaşayıp evli olmak , o evliliğin henüz bitmediğini ve o kadının halen o adama ait olduğunu gösterir.. olmaz.

0|0
    0|0
    • O adam niye ait deyil yaaa he her istediyini yapiyo

• kadın çekip vurmaz genelde.. ama erkek namus meselesi yapar çeker vurur.. bu ülkede örf böyle... erkekler bu şekilde yetiştiriliyor genelde.. yapacaksan da , adam gibi ayrıl sonra ne yaparsan yap.. ayrılmadan ayrı yaşarken yapmak istiyorsan da , senin sadece heyecan aradığın, intikam istediğin gibi şeyler aklıma gelir.. ülkemizde erkekler, boşanma gerçekleşene kadar, o kadını karısı olark görür.. kavgalıyız vs der.. aldatmak olarak algılar.. onuruna saldırı olarak algılar.. gaza gelir.. zarar vermeye kalkar..

• Bu tamamen senin hayatın... Olumsuz görüş yapacak çok bilmiş ahlak bekçileri mutlaka çıkacaktır. Ama sen bildiğin gibi yaşa keyfine göre yaşa... Takma kafana

1|0
    0|0
  • Olmaması için çok neden sırayalabilirim ama aynı durumda olan birisi olarak sizi çok iyi anlıyorum.
    Bazen buraya girerek, yorum yaparak, gençlerin aşkını görerek mutlu oluyorum.
    :-(

1|0
    0|0
  • Boşanma resmen gerçekleşene kadar sabret..
    Aslında sana hak veriyorum, fakat malesef başka birini bulman şimdilik "yasal değil"..

0|0
    0|0
    • :)) ayy buna cok guldum kim kuralara yasalara uyuyor sorumlulugunu yapmasin hayatini yasasin bende kahrimdan olim ohhh bumu

• Olamaz. Evli sayilir. Çok yanlis olur

0|0
    0|0
  • Kocan katil olur bu sebepten. Ki haklı da sonuçta hala onun helalisin. Boşan sonra ne yaparsan yap.

#Holmes

0|0
    0|0
    • O yapiyo istediyini ama helalmi kaldi

• Benmi katil olim he yoksa kahrimdan kafayimi yiyip ölim bak uzuntuden seker hastasi oldum

• Ben sana yapacağın seyi söylüyorum. Bisanma davanı aç, o yoluna sen yoluna. İkinizi de ilgilendirmesin nirbirinizi hayati

• zor durum, eşin iki gün sonra gelip ne yapıyorsun lan benim karıyla derse paket olur sevgilin, yani boşan sonra rahat rahat takıl

0|0
    0|0
  • olabilir lakın boşanmada rısklerı var

0|0
    0|0
  • birinden komple kopmadan başkasına umut vermek insna yakışmaz. insanı insan yapan da evliliktir. nerede olduğunu bilmektir. bu şekilde yparsanız insan olduğunuzu nasıl hatırlayacaksınız?

0|0
    0|0
  • Olabilir de olmayabilir de

0|0
    0|0
  • Riskli

0|0
    0|0
  • Zaten sıkıntı ilgisizlikten başlar kadınlar eşi onları anlamayınca aldatır. senin ki aldatmaya girer
    Boşan bence. Aradığın ilgiyse bunubeşine belli et ama o bağ koptuysa da boşan uzatma derin. Sevgili arama

0|0
    0|0
  • Evliyim. . arkadaş olabiliirz

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • olur tabi

0|0
    0|0
  • Olmaz ya.

0|0
    0|0
  • kötü bir durum

0|0
    0|0
  • Olabilir neden olmasın

0|0
    0|0
  • Yap anam yap aaa olmazmı olur tabi hatta birden fazla yap koleksiyon olsun birinin ilgilenemediği günde diğeri senle ilgilenir

0|0
    0|0
  • tanismak isterdim seninle..

0|0
    1|0
  • Ben olurum sevgilin

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Mutlu olmak herkesin hakkı, ama evlilikte ayrılık varsa araya kara kedi girme ihtimalide çok yüksektir. Ruhen ve bedenen zaten ayrı iseniz boşanmanız ve yeni ilişki kurmanız daha sağlıklı olacaktır. Ama evlilik adı altında yapmayın.

0|0
    0|0
  • Eşinden ayrıl

0|0
    0|0
  • Kendi karakterine bunu yedirebiliyorsan yap yani sen bilirsin.

0|0
    0|0
  • Bosan sonra sevgili bul uygun degil

0|0
    0|0
  • Valla insanın kendine saygısı varsa kocasıyla ne kadar uzak olursa olsun ister yatagin ayrı olsun ister evin ister şehrin, boşanmadan başka birisiyle birşeyler yasamaz.

0|0
    0|0
  • tabikide olmaz boşan ondan sonra ne yapıyorsun yap kendini kocanın yerine koy ve onun böyle bişey yapmasını ister miydin onu bir düşün

0|0
    0|0
  • Ama bosanmamıssa olamaz etik degil, caiz de degil :)

0|0
    0|0
  • olamazz

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Sonuçta hala evli sayılırsın pek doğru değil bence.

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey yapıp yakalanırsan çatır çatır tazminat ödersin

0|0
    0|0
  • Tamamen ayrılana kadar olmaması daha iyi olur

0|0
    0|0
  • eşinden boşan sonra birden bire barışsanız pişman olursun ne olursa olsun evli bir kadına yakışmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...