Bu videodaki Periscope'da Yayın Yapan Türk Gençliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Az önce http://alkislarlayasiyorum.com/ 'da günün en çok izlenen videolarında denk gedim bu videoya. Popülarite adı altında yanlarındaki kızı bir eşya gibi binlerce kişiye sunan birkaç şerefsizden ibaret bir video. invayt ve kalp önemli ama haklısınız...

Bu kızlar nasıl bu kadar kadınlık onurlarını ayaklar altına alınıyor da rahatsız olmuyorlar? Böylesi tiplere inanın hiç acımıyorum kendileri böyle erkeklerin poposundan ayrılmıyor sonra kadınlara erkekler kötü davranıyor oluyor adı. Allah için bu adamlar ile takılıp bu adamlardan ne görmeyi bekliyorsunuz? Kadınlarımız tuhaf bir şekilde aşağılanmayı, fiziksel psikolojik şiddet görmeyi seviyor. Onların gözünde erkek dediğin sert olacak. Erkekler gözümüzü dört açalım beyler akıllı olalım.

Video +13 içerik +18 de olabilir.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/317464/periscopeta-yayin-yapan-turk-gencligi-18

Güncellemeler:
3ay Anladığım kadarıyla kimse bir şey düşünmüyor

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• En büyük suç kadınlarda. Hemcinslerime bu kadar yüklendiğim için bana kızarlar ama cırlamaları sonucu değiştirmiyor ne yazık ki.

Hiçbir niteliği olmayan, kadına hiçbir şekilde değer vermeyen ve tek övünç kaynağı üreme organı olan erkekle birlikte ol, sonra zırla "videomu çekmiş fotoğrafımı çekmiş beni tehdit ediyor diye." Pardon da ne bekliyordun ablam el üstünde tutulmayı mı?

Aynı şekilde kıyafetine, arkadaşlarına, özeline sürekli müdahil olan ve seni oyun hamuru gibi şekillendirmeye çalışan bir erkekle övün "bak adam ne güzel kıskanıyor kısıtlıyor çünkü bana aşık yiaa" triplerine gir ve canına etmesine izin ver. Sonuç ne zırıl zırıl zırlıyarak "sevgilim beni aldattı, arkamdan şöyle iş çevirdi, bana şiddet uyguluyor, beni köle gibi kullanıyor" diye serzenişlerde bulun.

Önce kendine değer vereceksin ki değer göresin. Hayatına soktuğun herifin çapı belli sonuçta, yanına yaklaştırırken sakınmıyorsun da zarar görünce mi aklına geliyor sızlanmak. Kızlar bu konuda kriterlerini düşük tuttukça ve çapsız heriflerle sürttükçe zırtolarımız gelişmek için çaba göstermeyecek ve onları işlerine geldiği gibi kullanmaya devam edecekler. Bütün olay kadınlarda bitiyor, o kadar.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ağzına sağlık. Kadınların ekonomik özgürlüğe ihtiyaçları var en verimli dönemlerinde bu adamla ile takılmak yerine okuyup iyi bir gelir elde edeceği işin sahibi olmalılar.

Bu önerimi dinlemeyen diğer kadınlara ise hiç acımıyorum. Bu tarz adamları hayatınıza alan sizsiniz hanımlar. Adam dünyanın en lanet pislik insanı da olsa hayatınıza siz almadıkça zorla giremez.

• 3ay

Kesinlikle aynı fikirdeyim. En üzüldüğüm de erkeklerin de kadınların çalışmasından yana olmaması. Özgüveni düşük ve mantığı çarpık, kendisine muhtaç bir köle arayan erkek lafları
      kadının en büyük mesleği anneliktir
      istemezse çalışmasın sorun değil
      ben karımı çalıştırmam benim param neyimize yetmez
      Gibi zırvalarda bulunuyorlar. Çünkü biliyor çalışan kadına saygı duyması gerektiğini, kendisine yaptığı bir saygısızlıkta çok rahat kendisini terk edebileceğini.

Bu şekilde düşünen insanlar canım ülkemin çoğunluğunu oluşturuyor ne yazık ki, senin benim gibi insanların sayısı onda birini geçmez. Anlatmaya çalışsan bu sefer sende hata buluyorlar. Umudumu yitirmek üzereyim bu ülkeden artık, acımaktan ve üzülmekten başka bir şey gelmiyor elimden malesef...

• 3ay

Yani bir erkek dünya kadar da para kazansa kadının yine de çalışması taraftarıyım. Yoksa bir insan zaten tüm gün evde vakit geçirmekten nasıl sıkılmaz. Kocanız Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi dahi olsa bir uğraşınız bir beceriniz olsun kendinize bakabilecek.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Yargılamıyorum :) Herkes hayatını yaşıyor ama memurun akrabasıyla böyle bir işe kalkışınca kıça 3.700 Tl para giriyor diyeyim size :D Sakın yapmayın az kalsın tutuklanıyordum

0|0
    0|0
Yükleniyor...