Kayseri hakkında ne biliyorsunuz?

Kayseri nasıl bir yerdir?
İnsanı nasıldır?
Kültürü nasıldır?
Şehir pahalı mıdır?

0|1
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• ben doğma büyüme kayseriliyim iktisat okuyorum 3. sınıf erciyeste üniversite olsun şehir olsun tam yaşanılacak yer aile yaşantısına uygun bir yer anadolu şehri ulaşım vs günlük yaşantıda hiçbirşey sizin için zor olmayacaktır hangi şehirden gelirseniz gelin üniversitede kendi halinde aman aman eğlenceli alanları olmasada 10 üzerinden 7 alır

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kayseride yaşıyorum güzel şehir severek yaşıyoz fjfsdk sonra mantısı mütüş çıkın çıkın gelin 😂😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kayseriliyim 24 yıl orda yaşadım. Her gün bir gün burdan kurtulacağım diyerek. Ben bir kayserili olarak kayseriyi sevmiyorum. Denizi yok ama boğuluyorum. İnsanları tutucudur. Sosyal aktivite azdır. Şehir pahalı sayılmaz. Ama çoğu ufak şehre göre oldukça büyüktür. 1.5 milyona yakın nüfusu vardır. Talas ta yeni yeni konsept cafeler açıldı biraz canlandı. Üniversitesi orta düzeydir pek etkinlik yoktur. Kışları soğuktur. Yazları kuraktır. Küçük bir yerden geliyorsanız burayı sevebilirsiniz belki ama denizi olan insanları daha olgun anlayışlı bir yerden geliyorsanız buraya sevmezsiniz. Belki de seversiniz bilemem

2|0
    0|0
  • Kayseri güzel bir yer fiziki olarak her yer düzlük ve yeşillik şehirde fazla, belediye çalışıyor yani.
    İnsanını biraz cahildir ama çok eğlenceli ve muhabbetine doyum olmayan insanlardır. ( benim tanışmış ollduklarım öyle)
    Kültürü hakkında pek bir şey söyleyemicem
    Şehir istanbula kıyaslayınca baya ucuz

1|0
    0|0
  • Kendi Halinde

1|0
    0|0
  • Kızları genelde çok güzel,
    erkekleri ise en ufak bir şeyde bıçağa sarılan kavgacı tipler..

1|0
    0|0
  • İnsanları çok sevilesi değildir ama idare eder işte. Şehirde güzel.

1|0
    0|0
  • Burda okudum burda yasiyorum. Yani kayseri de.
    Uni bildigin doga zaten :) insamlari ticarette ogrenciyi opuyorlar diye tabir edeyim. Bilca kafe acildi talas ozellikle :)

1|0
    0|0
  • Pek bilgim yok

1|0
    0|0
  • Orayımı kazandın

1|0
    0|0
  • kayseri büyük ve güzel bir şehirdir.

1|0
    0|0
  • Sivaslıyım rakip şehrimizdir

1|0
    0|0
  • Nevsehirli isen çok yakın kültürü de insanları da

1|0
    0|0
  • Ben kayseride yasiyorum kayseriliyim

1|0
    0|0
    • 3ay

Guzel sehir ulasim falan sıkinti degil. İnsani iyidir kultur bakiminda iyidir ama bazi kultursuz insanimiz var. Diger sehirlere gore biraz ucuz bir sehir

• sucuğunu biliyorum leziz :)

1|0
    0|0
  • Tek bildigim Mantı ☺

1|0
    0|0
  • Geleegin iktisatcisi kayseridenmi cikicak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Mantı cimri tubitak aklıma gelenler bunlar

1|1