Sizce kariyer hakkindaki dusuncelerimin degismesi cok mu kotu?

Eskiden hayalim calisip kariyer yapmakti basarili bir kadin olmakti. Cok sukur basarili ayaklari yere iyi basan bir kadinim da.. 2 senelik guzel bir iliskim var. 2017 yazinda sozlenmeyi 2018 yazindaysa dugun dusunuyoruz. Simdi hayallerimkariyerden cok asik oldugum adamla kuracagim aile uzerine.. Mesela Allah kismet ederse 29unda anne olup ardindan calismak istemiyorum. Hayatimi minik yuvama adayip, cocugumu kendim yetistirmek istiyorum. Cocugum belirli bir yasa geldiginde tekrar calismayi dusunebilirim diyorum..

Yani bir kadinin hayatini ailesine adamasi kotu birsey mi? Ben bu anlattigim hayatta cok mutlu olacagimi biliyorum, hissediyorum.. Sizlerin dusunceleri neler?

0|1
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• O dediğini eski eşimden yaptı. Sonra iş yaşantısından soğudu. Ha herkeste böyle olacak diye bir kaide yok tabi.

En az 2 sene yavrunla ilgilen çalışma ama kendini bu surectede bir şekilde is hayatında tut fantazi

0|0
    0|0
    • 3ay

Zira iş yaşantısı fantazi oluyor ve urkutucu hale geliyor.

• 3ay

İnşallah herşey gönlünüzce olur. Anlattıklarım kötü senaryo tabi. Bunlar gerçekleşecek diye bir kaide yok. Ama ihtimal sonuçta...

• 3ay

aynen her ihtimali giz onun de bulundurmak lazim

En İyi Kız Görüşü

• hiçte kötü değil ailesine adaması ben annemin babamın suratını doğru düzgün göremiyorum çünkü hep çalışıyolar ama onları yinede çok seviyorum çalış çalış nereye kadar ama bir düşünce var kocama muhtaç olmim ona olmayıp kime olunacak ki

1|0
    0|0
    • 3ay

yani degil mi bende senin gibi dusunuyorum. ben sevdigim asik oldugum adama mecbur da olurum muhtac da olurum bundan hic gocunmam.. sadece finansal acidan degil genel olarak o benim herseyim sonucta. tabi bu dedigim karsilikli olmali

• 3ay

aynen sevgi paradan puldan daha önemli aşk demiyorum sevgi çünkü sevgi sonsuzdur aşk ise hefesdir.:)

• 3ay

umarım hep birbirinizi seversiniz.

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

• Mutlu olacağına inaniyorsan kimin ne dediğine bakma bence dedik lerin gayet mantıklı o çocuğun anneye babaya doymasi lazım bakicilarla büyüyen çocuklar anneye babaya hasret kalıyor en iyisini yapiyosun

0|0
    0|0
    • 3ay

mustakil bir evde oturacagiz ve istiyorum ki bahcemde yetistirdigim sebze meyveleri cocuklarima yedireyim saglikli buyusunler koy ortami yaratmak istiyorum bir nevi :)

• 3ay

Çok güzel bir düşünce umarım hayata gecirirsin ve mutlu olursun ailenle 😊

• 3ay

insallah canim amin :)

• Değil nasıl mutlu olacağını en iyi sen bilirsin

0|0
    0|0
  • evett

0|0
    0|0
Yükleniyor...