Isveç'te tecavüze uğrama ihtimalim daha mı fazla?

Hiçbir araştırma yapmadan Isveç'te tecavüzün daha fazla olduğunu iddia edenler cevaplasın lütfen.

Güncellemeler:
3ay Güncel

0|1
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Gecen sene okumustum bununla ilgili bir istatistigi. İsvec'teki tecavuz suclularin %95'i musluman. Ve siki dur: Norvec, Oslo'daki tecavuz suclularinin %100'u musluman :) O muslumanlarin cogu Kuzey Afrika ve Ortadogu kokenli (Oslo emniyet raporunda aslinda "Kurdish muslims" ifadesi geciyordu, fakat Ortadogu kavrami daha dogru olurdu).

Fransa'da cete gibiler, korkuyor millet muslumanlardan. 1-2 sene once trende bir kiza tecavuz ettiler gupegunduz herkesin icinde, kimse korkudan mudahale edemedi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır canım benim. Isveç'te tecavüze ugrayan kadınlar sessiz kalmayip hemen sikayette bulunurlar. Oranın kadınları bu konuda daha bilinçli. Tacizde bile seslerini duyurmaktan utanmıyorlar. O yüzden oradaki oran fazla görünüyor. Türkiye'den bir farkı yok yani.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 1|0
    0|0
    • 3ay

Adamların taciz kelimesine dahil ettiği şeylerin Türkiye'de şikayet değeri bile olmadığını bilsen keşke

• 3ay

Bu neyi değiştirir. Kendisi bir yasa çıkarmış ve vatandaşları bunu defalarca ihlal ediyor. Olayda tecavüzden de bahsediyor.

• Fransa ve abd gibi tecavuzun kralı olan yerleri bikiyordumda orayi bilmiyordum

0|0
    0|0
  • Deli saçması birşey

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • Oraya kadsr gıtme ya beyoğlunda gece ucde takıl bırı kesın talıp olur

1|0
    0|0
  • Canın şey mi istiyor

0|0
    0|0
  • Yalan.

0|0
    1|0
  • yalan haber

0|0
    0|0
  • isveçe gitmeyin kızlar

0|0
    0|0
  • İsveç'de tecavüz

1|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkürler

• 3ay

Tamam dhdh

• 3ay

İsveç'de her çeşit taciz kişilik haklarına tecavüz kapsamında yargılanır ve adil bir yargı olsun diye her suç tek tek tüm bileşenlerine ayırılarak dava görülür. Yani bir taciz olayı 3-5 davayı içerebilir.

Ayrıca İsveç insanı bizim gibi değildir daha kültürlü medenidir. En ufak sözlü tacize bile uğrayan kadın rahatça şikayetçi olabilir.

Bizim kızlarımız tecavüze uğrasa annem babam ne der diye susmayı seçiyor.

bunu yazıyordum.

• İsveçe giden müslüman göçmenlerin yaptığı tecavüzlerle isveçe sallayıp yine kendi kalelerine gol atmışlar

1|1
    0|0
  • Bakire değilsen zevk almaya bak ya nolcak

0|0
    2|0
    • 3ay

Miktiğimin ortadoğu çomarı

Kızlar Ne Diyor 8

• Isveç gibi bir ülkede seni ağacın arkasına götürüp öldürmezler hayır.

Burada tecavüz oranları ise yüksektir o doğru. Sebebi ise çok sıkı kayıt tutuluyor olması. Bir erkek sana iznin dışında biraz fazla yaklaşırsa hemen şikayet edebilirsin. Iskandinavyadaki kadınlar bu konuda biraz fazla hırçın. Kendi eşini, sevgilisini de dava eden var. Sonradan davaların çoğu geri çekiliyormuş ama sonuçta kayıtlara giriyor. Bu yüzden de oran yüksek duruyor. Bu konuda bir forumda okumustum. Bu durumun ıskandinav erkeklerini oldukça tutuk ve kadınlardan korkak hale getirdiğini söyleyenler vardı.

Arap ülkelerinde evlilik içi tecavüz suçu yoktur mesela. Normalde de kaç kadın tecavüz suçlaması yapabilir.. büyük damga yer, hayatı dahi tehlikeye girer öyle değil mi?

Maalesef ikisini karşılaştıramayız.

0|0
    0|0
  • Misilleme yapmış adamlar okudum haberi.

0|0
    0|0
    • 3ay

Misilleme iftira atarak olursa haklıyken haksız duruma düşersin.

• ya sizde inanıyor musunuz buna.

0|0
    0|0
  • Hey Allahım soruya gel 🙏 He daha fazla evet hadi git 😄

1|0
    0|0
    • 3ay

2 gram aklın olsa sizin gibilerle dalga geçtiğimi anlardın

• Bir insan her yerde tecavüze uğrayabilir
    Ülkesi zamanı olmaz bunun
    Hayvanlar her yerde

1|0
    1|0
    • 3ay

Bütün istatisyenler istifa etmeli bu yorum üzerine

• 3ay

Amacın ne?
      Siyasi nedenlerle sorduğun o kadar belli ki bu soruyu
      Her sey olasılık değil tamam mı
      En güvenli ülkede en güvenli yerde bile başına bir şey gelebilir
      Senin asıl olayın siyasi kavga çıkarmak bence

• güzel soru :D

0|0
    0|0
  • Evet kadınları cadı diye yakan bir millet bunu da yapar.

0|0
    0|0
  • o nerden çıktı

0|0
    0|0
    • 3ay

Dünyanın en çok tecavüz edilen ülkesiymiş güya

Yükleniyor...