İçimdeki tüm iyiliği kaybettim sanki? Neden bu kadar yargılama meraklısısınız?

Ben herkese iyi davranmaya çalışan birisiydim. Bu yaşıma kadar kilolarımla dalga geçildi. Her şeyi alttan aldım. Tüm arkadaşlarım beni kullandı. Hatta ailem bile.
Diyet yapsam olmuyor mu?
Olmuyor.
Polikistik over ve şeker hastalığım var.
Bu da kilo vermede büyük engel.
İnsanlara kızdıkça da yiyorum.
Yemek benim esrarım benim alkolüm benim sigaram.
Bağımlısıyım kilolarımın.
Ama oturup düşündüm de sanırım artık içimde hiç iyilik kalmadı.
Benimle dalga geçenlere boş suratla bakıyorum.
Kimseyle konuşmuyor evden çıkmıyorum.
Kimsem kalmadı.
Yemeklerden başka tabii.
Simdi sokakta bir kız görünce"kıza bak kezban resmen" diyorsun ya... Deme.
O kız senin yüzünden acı çekiyor.

0|1
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo ile degilde dis gorunusumle cok alay ettiler ben onlara zekamla karsilik verdim ama hep sözleri bakislari aklimda kaldi halada kurtulamiyorum ama bu benim iyi biri olma cabamdan bisey eksiltmedi sadece ders aldim ben insanlarin hicbir kusuruna onlarin gozuyle bakmadim sonra dedim bu insanlar bana boyle yapmasaydi belki bende kötü biri olurrdum ! Hiçbirsey sebepsiz değil kilonuzu kimse için vermeyin kendiniz sagliginiz icin biraz gayretvedin ! zayıf kötü insandansa kilolu iyi bir insan olun !

1|0
    0|0
    • 3ay

Her seferinde "en baştan başla. İnsanlara güven" diyorum
      Günün sonunda yastığım göz yaslarımla yıkanıyor
      Gerçekten tükendi tüm çabalarım

• 3ay

insanlara ihtiyacınız var mı ben artık kimseye okinci sans ya da gereksiz sevgimi vermiyorum çünkü hicbirine ihtiyacım yok kendime yetiyorum çok şükür sizi insanlara bu kadar baglayan nedir ki ! Aglamaktanda cekinmeyin aglayın mutlu olsanizda aglayin bu buyuk bir nimettir

En İyi Kız Görüşü

• Aslında bunlar engel deıl benımde polıkıstık overeım ve seker dırencım var bı ara malesef 110 kıloya cıktım tamamen oz guvenım kayboldu dalga gecılme olayını bende yasadım ınan amelıyat olmayı bıle dusundum ama cesaret edemedım rejım yaparak 26 kılo verdım Şu an hala rejımdeyım bende hayata gurme olarak geldıgımı dusunuyorum 😀😀 ama bazen tutmak gerekıyor

1|0
    0|0
    • 3ay

Diyetisyensiz mi verdin

• 3ay

Evet kendım verdım dıyetısyene gıttım klasık herkese verdıgı lısteyı verdı bende sallamadım

Erkekler Ne Diyor 3

• zamanla düzelir toparlanırsın

0|0
    0|0
  • Kanka içini dökmek istersen burdayım biliyosun

0|0
    0|0
  • Eminim bir yerlerde daha iyi insanlar vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Duygulandım yanındayım :))