Arkadaşlar bu insan tipi size neyi çağrıştırıyor?

ben işyerinde maaşımı hak etmeye çalışan biriyim diğer karşı ekipdeki eleman da yatmayı işi savsaklamayı çok seviyor bende şu işi bitirin kardeş isterseniz dedim ve bana sen prim yapmaya devam et dedi halbuki normal rutin birşekilde çalışır işimi teslim ederim bende benim prime ihtiyacım var mı diye sordum yanındaki 35 yaşlarındaki elemanda biz ne bilelim diye bir cevap verdi ve tartışmaya başladık gülerek ben hergün en az 1 saat kitap okuyan biriyim ama bu tartışmamda karşındaki insana o kadar anlamlı sözler iğnelememe rağmen o gerçeklikten çıkıp farklı yerlere goy goya yönelip tartışmadan galip geldiğini düşünüyor bu iki insan tipi nasıl bir kafada sizce ben anlıyamadım siz ne anladınız merak ettim

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen işine bak kardeşim öyle insanları takma kafanı ekmeğinle oynarlar asıl primci onlarda haberleri yok.

0|0
    0|0
    • 3ay

ben bunlara hatan hayini diyorum biraz ağır oluyor ama öyle çünkü milletin vergileriyle maaş alıyoruz ve bunlardan birisi işyerinde ki bazı abileri sayesinde açıktan üniyi çalışma saatinde derslerine çalışarak kazandı böyle durumlarda ister istemez insanın isyan edesi geliyor

• 3ay

doğru diyorsun

Erkekler Ne Diyor 2

• O iki insan tipinden her yerde bol miktarda mevcut, hiiç kafana takmana gerek yok. Kendilerine bir hayırları yok zaten 😂 Senin de moralini bozup kendilerine benzetmesinler, dalgaya vur aklına gelirse.

0|0
    0|0
    • 3ay

kareş aynı yaştayız ve aynı düşüncede buluştuğum için sevinçliyim adam 35 yaşında ne laflar sokuyorum altta kalmamak için ama nasıl bir yüzü varsa bozulmuyor ya teşekkürler:)

• hic biseyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...