İyilik döngüsü?

Arkadaşlar iyilik döngüsüne, karmaya inanıyor musunuz? Herkesin yaşattığı şeyleri bir gün mutlaka yaşayacağına ya da yaptığı iyiliklerin ona geri döneceğine?

0|1
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• insan yaşattığını yaşamadan ölmezmiş. ama ben buna pek inanmıyorum neden inanmıyorum onuda açıklayayım. bu zamana kadar hep iyi olaya çalıştım kimsenin kalbini kırmim dedim elimden gelenin fazlasını yaptım ama kötü olan yalnız olan aldatılmış olan dışlanmış olan hep ben oldum. hani bir laf var ya s. ken yaranıyo diye etrafımda hep öyle insanlar kazandı ben hep kaybettim iyi niyetimden ve artık inandığım şeylerede inancımı kaybedıyorum günden güne.

1|0
    0|0
    • 3ay

Bence ne olursa olsun öyle kalmaya devam etmelisin sonuçta hala yaşıyorsun ve yarının neler getireceğini bilemezsin ayrıca vicdan rahatlığı diye bir şey var sırf o yüzden isyan edemiyorum ben açıkçası çünkü vicdanının rahat olması çok güzel bisey

• 3ay

ben inanmıyorum iyilik yapınca iyilik bulacağına. ne kadar iyilik yaparsan o kadar kötü oluyosun. güzel görüşün için de teşekkür ederim..

• 2ay

eig için teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Kötü şeyleri yaşıyor da iyilikleri bilmiyom ya

1|0
    0|0
  • İnanıyorum ama yine kötülük peşindeyim anlamıyorum :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...