Türk Kürt ayrımı yapıyormusunuz?

Hani amacım siyaset yapmak değil ama merak ediyorum ya da yapanlar hakkinda ne düşünüyorsunuz benim annem Kürt ve ben onunla gurur duyuyorum sonuçta pkklı değil birşey değil ama bazen bir ortamda söylediğimde tepki görüyorum

0|0
17|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bende kürdüm. Fakat kürt veya türk doğmak için kımseye bir tercih yapılmadı. Dışlayanlarıda hiçç umursamıyorum. Sonuçta bende bu ülenin okuluna gittim. Istıklal marşını bende can-ı gönülden okudum. Bende askere gittim. Bidaha olsa bidaha giderim. Bosver takma kafana

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayir.

3|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kimse seçemez ki hangi bölgede doğacağını. :D Amerika'da, Çin'de, Afrika'da, Şırnak'ta, Hakkâri'de, bak nereden nereye geçtim? Yani o kadar yer var ki. Ülke, şehir bir sürü detay. Ama bir yerde doğuyorsun işte, oranın şeylerini alıyorsun. Din olarak da. Seçemiyorsun kendin yani. Yapacak bir şey yok. Konuşmalarını beğenmiyorum sadece. Komik geliyor biraz. Türkçeleri yani. Yov gardaş ne diyon falan gibi var ya hani. Güzel Türkçemizi iyi kullansalar. :D Çalışmak gerek bunun için az diksiyona. :D

0|0
    0|0
  • Hdp li olan her kürt ulkemizi bolmek isteyen ermeni tohumlarina yahudilere hizmet ediyor demektir benim icin.

Turk milletinin en buyuk ozelligi asla irkcilik ayrimi yapmaz. Ama gel gor ki birilerinin kandirdigi kurt toplumu bu milliyetcilik gazina cok iyi geliyor.

Simdi yebi moda canakkalede birlikte svaastik oldu. Evet dogru dogru da simdi neden hainlige dönüştü durup dururken.

Dunyada kürtleri kullanan kullanana AMA ŞUNU COK IYI ANLAMALI, KÜRT' ün TÜRK' ten BAŞKA DOSTU YOK!

0|0
    0|0
  • Eskiden Yapmazdım Artık Yapıyorum Bunu Biz İstemedik Onlar İstesi Madem Turkıyede Irkçılık Yapılıyor Bizde Yaparız O zaman

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Hiçbir ayrımcılığı doğru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • yapmıyorum

0|0
    0|0
  • gurur duyacak bir şey değil aslında. türk olmak da öyle. sonuçta çalışıp kazandığın bir şey değil ki gurur duyacaksın

0|0
    0|0
  • türk kürt ayrımı yapmam elbeette ama ne yazıkki lanet olası pkk kürtlerin üzerinden prim yapıyor ve kürtlerin bir çoğu sesini çıkarmıor bazılarıda destek verior bununda bilincindeyım

0|0
    0|0
  • Hdpkklıysa yaparım. Hatta bu tiplerin asılmasından yanayım.

0|0
    0|0
  • Iyi insan kotu insan ayrimi yapiyoruzzz.

0|0
    0|0
  • o tepki gördüğün ortamlardan uzaklaş heyran

0|0
    0|0
  • Ayrım yapmıyorum ama nedense genelde kürt arkadaşlarla pek anlaşamıyorum..

0|0
    0|0
  • Hayır ama faşist-antifaşist ayrımı yapmak durumundayım.. Kürt içinde Türk içinde geçerli bu..

0|0
    0|0
  • Kürtleri seviyorum ama onları kışkırtan bir grup var onların amna koim

0|0
    0|0
  • Türkiye Cumhuriyetini kuran Türkiye halkına Türk denir.

0|0
    0|0
  • Yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • Ayrim yapilmasina karşıyım

0|0
    0|0
  • hayır bu ayrımı yapanlarla ilişiği kesiyorum kafam rahat oluyor.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

• Hayır ayrım yapmıyorum

0|1
    0|0
  • Yapmiyorum

0|0
    0|0
  • Hayır yapmıyorum ama hiç kürt arkadaşım yok :) gittiğim kurstada yok yani ben seçmiyorum kürtmü türkmü diye. ama bu sitede var birkaç tane

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ben türk ırkındanım ama böyle şeylere karşıyım, eğer vatanımızın sevdalısıysa illa ırkının türk olması gerekmez, sonuçta bizim ırktan olup ne haltlar yiyeni gördük, türküm ve türkçüyüm diyen herkes türktür

0|0
    0|0
  • Ayrım yaparım tabiki

0|0
    0|0
  • Eskiden hiç yapmazdım. Ama artık yapmaya başladım.

0|0
    0|0
  • Ayrım yapmıyorum, Türk ile k*rt zaten ayrı iki ırk.
    Biri göklere biri mezarın dibine layık!

0|0
    0|0
  • Önemli olan karakter

0|0
    0|0
  • evet yapıyorum

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • Birazcik😊😊

0|0
    0|0
  • Tabikide hayır ya biz kardeşiz ve çok saçma bir ayrım zaten insan insandir

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • insan ayırmam ırk ayırmam din ayırmam

0|0
    0|0
  • Türk kürt ayrımı yapmam yapana günahkâr gözüyle bakarım dinimizde ırkçılık yoktur. En sevdiğim arkadaşım kürt ve vatanını seven dininde imaninda bir kız. Onu tüm ırkçı türklere değişmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...