Antrenmanlarla Matematik deneyen var mı?

Arkadaşlar ben alıp temelimi sağlamlaştırmak istiyorum ama, alan arkadaşlarım hiçbir faydasının olmadığını söyledi. Bir de sizden duymak istedim.

• Evet, faydalı
    44% (4)25% (1)38% (5)Oy Ver
  • Evet, faydasız
    11% (1)25% (1)15% (2)Oy Ver
  • Hayır denemedim
    45% (4)50% (2)47% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• eger gercekten hic matematik bilgin yoksa al ama gercekten boyle hic bilmiyosan al

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Niye herkes bu kitabi soruyor ben sinava hazirlanirken hic duymadim bu kitabi hangi yayin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Almadım ama arkadaşta vardı incelemiştim kitabı. Çok gereksiz ve vakit kaybı bir kitap gerçekten.

0|0
    0|0
    • 3ay

Tek bu seriyle kalmıycam tabi ki önce bu seriyi bitirip temeli hallediyim sonra 9. sınıfın başından alıyım diyorum. Şu anlık yeterli zamanım var. Sizce fayda etmez mi?

• 3ay

Hiç yoksa yani matematikten tamamen sıfırsan o zaman al derim. Ama biraz bile bir şeyler biliyorsan o zaman fayda etmez bence hiç boşuna vakit kaybetme. İyi çalışmalar.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya çok basit kalıyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Tek bu seriyle kalmıycam tabi ki önce bu seriyi bitirip temeli hallediyim sonra 9. sınıfın başından alıyım diyorum. Şu anlık yeterli zamanım var. Sizce fayda etmez mi?

• 3ay

Konuları oturtmak için faydalı olabilir ama bilmiyorum
      Kullanan arkadaşlara pek fayda sağlamadı, hatta dershaneye bile gidiyorlardı shhshs
      Ama az çalıştılar

• çok da değil

0|0
    0|0
    • 3ay

• 3ay

tabiki temeli halletmezsen diğerleri zor olur

Yükleniyor...