Clube giden kiz hakkinda ne dusunursunuz?

Benim arkadasim dogum gunusu var kendsi clubte kutlamak istiyor. Normalde ben hic cikmam gece hayatim yoktur ama arkdasim orda kutluyor diye gitmem lazim. Aslinda bir yandan hic gitmek istemiyorum o ortamda bulunmak istemiyorum evlilik icin yasimda geldi ordan birisiylede tanisamam cunki genelde yanlis tipler takiliyor orda. Biraz sikintiliyim gitsem mi gitmesem mi. ama gitmesem ark kizar. Giddicegimiz clubte luks bir yer ama insanlar benim hakkimda kotu dusunucek diye korkuyorum...

0|1
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bir defa için kimse kötü düşünmez fakat ben içkili ortama asla gitmem o yüzden arkadaşım bilir anlayışla karşılar sende arkadaşının anlayışla karşılamasını söyle dışarda kutla önce sen sonra o gitsin eğlensin ne yapıyorsa yapsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• niye kötü düşünsünler ki? oraya eğlence amaçlı gittiğin belli arkadaşın için git gez dolaş yaşının tadını çıkar kimse ne der diye bakma topu topu senin hakkında 15 dk konuşurlar. sense onu yaşarsın kimin ne dediğine bakma ayrıca öyle önüne gelen clup senin dediğin şeyler olmaz 2 tip clup vardır eğlenme amaçlı ve kötü amaçlı zaten öyle bir clup olsa arkadaşın orayı seçmezdi zaten oraya gidince hal haraketlerinden giyiminden nasıl bir kız olduğunu anlarlar. kim ne der diye bakma gençlik bir kere yaşanır !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ne de clublı bir kız.

0|0
    0|0
  • En azından ciddiye almam

0|0
    0|0
  • Benden uzak dursun

0|0
    0|0
  • Yani ordaki gördüğüm kıza anca götürmelik gözüyle bakarım zaten baska amacım varsa klubde ne benimde onunda ne işi var

0|0
    0|0
  • Alkol vb içmezsen kimse kötü düşünmez bu kadar takma

0|0
    0|0
  • Yanınızda erkek tanıdık olcaksa git.. sulanan olacak çünkü.. illaki.. relax olim diyosan sen bilirsin.. yakışıklı cıkarsa belki veririm diyosan kesin git zaten

0|0
    0|0
  • Kendi halinde sakin, adabınla takılırsan, alkol alıyorsan bile kendi çapında eğlenirsin kim ne ele kötü düşünecek
    Oranı buranı sergilemiyorsun erkek tavlamaya çalışmıyorsun, kendi halinde eğleniyorsun eğlenmek herkesin hakkı kimse karışamaz

0|0
    0|0
  • Kafana göre.

0|0
    0|0
  • Club kızı verir diyolağ

0|0
    0|0
  • Bir bahane uydur ve gitme. Samimi söylüyorum. Arkadaşına göre normal görüne bilir clube gitmek ama elbet başka biri görücek. Ve hemen sorun çıkarıcaktır AAAA BAK GECE GECE NERELERDE diye en iyisi bulaşma :D :D

0|0
    0|0
  • Eğlenmelik.
    100 gram alırım.

0|0
    0|0
  • Saçmalama

0|0
    0|0
  • Gidebilirsin ama fazla takılmazsın olur biter.

0|0
    0|0
  • kulüp işi yanlışşş aman diyim gazozuna ilaç atarlar falannn

0|0
    0|0
  • özele gel

0|0
    0|0
  • olumsuz

0|0
    0|0
  • Normal buluyorum gitmesini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Oraya gideceksin imrencen alisknalik olcak ayagin oraya takilcak ve kendini alamiycaksin sonra kalitesiz konslu meknalarda takilcaksin alkol alacaksin vede tipik hovarda olacaksin seytan vesvese gircek aklina nefsine bence gitme

0|0
    0|0
  • Bu işler adabiyla olur bende bu yaşima kadar hic gitmemistim dogum gunu kutlamamda gittik. Alirsin ickini kucuk kucuk dans edersin ordaki kizlari gordum eskorr gibiydi hepsi kalcalar bir asagi bir yukari 😂

0|0
    0|0
  • Bence gerek yok, benimde mesela öyle gece hayatım yoktur ki gerek te duymuyorum, bahane üretip gitme yani , yılların prensibini bence 1 saçma gece için silme derim :)

0|0
    0|0
  • ya git kendine sahip çıkabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...