Kızlar nasıl erkekten hoşlanır?

kıvırcık saçlı, gülüşü güzel falan değil. kafa yapısı olarak. davranışları olarak. hayata bakışı olarak.

0|1
15|6

En İyi Kız Görüşü

• Karakteri oturmuş saçma işlerle uğraşan değilde işi gücü hayatıyla uğraşan sorumluluk sahibi. İnsanlara karşı laubali olmayan. Aşırı rahat ve geniş olmayan. Kısacası oturmasını kalkmasını bilen. Kendi düşünceleri olan başkasının di disiyle gitmeyen. Ayrıca başka insanlara da a şu şöyle şu şöyle kötü bu böyle te bilmem ne demeyen. Açıkçası düşünen hayatı yaşamayı ve hayatı bilen oturmasını kalkmasını bilen. İnsanları olur olmadık yargılamayan biri. Yani çok ince konular bunlar böyle olmaz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• gerçekçi olsun ama benimle yanyana gelince benim gibi hayalperest olsun saçma sapan hayaller kurmaktan geri durmamalı. Hayata çogunlukla eglence amaçlı bakmalı ama çok çocuk gibi davranmamlı birazcık ciddi olmalı

0|0
    0|0
  • kıskanç sahiplenen cesur koruyup kollayan biri olmalı. ayrıca biraz egoda iyi olur

0|0
    0|0
  • Zeki olsun her şeyden önce. Aklı fikri uçk*runda olmasın mesela. entelektüel olsun, sadık olsun.

0|0
    0|0
  • Zayıf, Kesinlikle vurdumduymaz olmayan. Bu cok onemli. yaninda guvende hissedebilecegim. GOZUMUN ONUNDE YUMRUK YEMEYEN.175 80 boylu. Biraz sempatik. Konuskan

0|0
    0|0
  • Herşeye kusmycek tirip atmycak öküzleşmiycek saygısını yitirmiycek adam gibi sevcek ve karakterli birisi olcak

0|0
    0|0
  • onu sahiplenen koruyan karizmatik erkeklerden

0|0
    0|0
  • diğer kızlar saymis hepsini

0|0
    0|0
  • ağır başlı dürüst nerde nasıl davrancağını bilen sahiplenen

0|0
    0|0
  • Milliyetçi olmalı.

0|0
    0|0
  • Her zorluğun üstesinden gelebilmeli. Biraz serseri tipli olabilir. Bide maço olsun.

0|0
    0|0
  • karekterli olması

0|0
    0|0
  • Ben kitap okuyan, bilgili, boş konuşmayan, 24 saat okey oynamayan, şımarıklık yapmayan erkeklerden hoşlanırım. En son sırf dış görünüşüne bakarak birinden acayip hoşlanmıştım. Tanıdıktan sonra ben bundan nasıl hoşlanmışım diye düşündüm. Günün çoğunu nargile içip okey oynayarak geçiren, iki kelimeyi bir araya getirip cümle kuramayan kıronun tekiydi. Benim için büyük bir tecrübe oldu.

0|0
    0|0
  • Ben süt severim sen de sever misin? Herkes aynı tarz erkeklerden hoşlanmaz bunu neden soruyorsunuz anlamiyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• saçsız, kodummu oturtan,1.70 boyunda, kaslı erkeklerden :D

0|0
    0|0
  • Mangal yakabilen

0|0
    0|0
  • Kafa yapısı onları kesmez uzun yakışıklı ol aynı gün yatağına girerler

0|0
    0|0
  • Parası olan erkekten 😎

0|0