Sınıfımdaki kızlar habire fakir edebiyatı yapıyolar sıkıldım artık?

Üniversite son sınıfım.. İki yıldır takıldıgım bir grup var basta iyi hoş gibi geldiler ama ne giysem ne yapsam onu nerden aldın bunu nerden aldın. Ya ben insanın giyimine cok dikkat etmem bile. Onlar hergun hergün su kızın elbisesi güzel şu kızın eşarbı güzel gına getirdiler. Aynı şeyi beş yüz kez soruyolar. Ben degişik giyince de e tabi sen zenginsin alırsın. Cok zengin olsam gider özelde okurum ztn devlette ne işim var istanbulu bırakıp ta 10 saat mesafede köy gibi yere geleyim.
Tamam babaları çiftçi durumları pek iyi degil ama her seferınde de insan rahatsız oluyor. Sonucta İstanbul'da her bütçeye göre giyim bulabiliyosun onların orda 100 liraya aldıgı burda 50 lira. Afyonun köyüyle İstanbul bir olur mu?
Sürekli canımı sıkıyolr kurtulamıyorum da. Nazardan habire cantam kıyafetim yırtıldı kaç kere. Yemin ederim abartmıyorum. Ne yapıcam bilmiyorum da kırmakta istemiyorum ama o kızlrdan biriyle ev arkadası bile olabiliriz bu sene sizce ne yapmalıyım? Değişirler mi?

Güncellemeler:
3ay Gncl
3ay ..,,,

0|1
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Evet, zor bir durum. Biraz daha kendi maddi durumuna yakın insanlar bul. Aynı sıkıntıyı ben de yaşadım.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Afyonlular hep bir tuhaf.. Kafa dengin biri varsa yavas yavas uzaklaş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Neden çok uzun soru soruyorsunuz?

0|0
    0|0
    • 3ay

Siz de cevaplamaycagınız şeye neden yorum yapıyosunuz?

Kızlar Ne Diyor 2

• Afyonlulardan uzak dur yahu ne işin var onlarla

0|0
    0|0
  • bence kiskanc ev arkadasi olayinda zorlanmayasin

0|0
    0|0
Yükleniyor...