Daha önce hiç beslediğiniz bir hayvanı kaybettiniz mi 😞?

Ben bugün muhabbet kuşumu Boncuğumu boncuk gözlüm gözlerimin önünde can verdi sadece cansız yatarken başından öpebildim hayatımda hiç bu kadar çaresiz hissetmedim kendimi hiç bu kadar acımadı canım onu birdaha asla göremeyecek olmak o kadar acı ki resimlerine videolarına baktıkça dahada çok ağlıyorum hatta bayılmak üzereyim diyebilirim ondan sonrada beni gömecekler gibi duruyo 😞😭 . Peki siz tattinız mı bu acıyı yaşadınız mı kaybettiniz mi canınızdan can olan dostunuzu?

1|1
16|4

En İyi Erkek Görüşü

• köpegimi kendim öldürmüştüm zehirlenmişti acı çekiyodu yarim saate yakin bekledim basinda agladim hala can vermeyince veteriner getirdik hala can cekisiyodu ölür dedi bende öldürmüştüm o an sanki canimdan makasla gram gram aliyolardi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Başın sağolsun canım acını anlıyorum çok üzücü bir olay. Benim kara kaplumbağam vardı ona talaşlar bulunan kapta bakıyordum son zamanlarda iyi olmadığını farketmiştim çok hızlı hareket ederdi etmez olmuştu çay tabağına su koyardım oraya gelir kafasını içine sokar su içerdi içmez oldu ertesi gün uyanınca ona baktım o kabı hep biraz oynatırım oynasın diye oynamıyordu bu sefer bir çok kez salladım oynamadı veterinere götürdüm ağlaya ağlaya ama ölmüştü işte. Ellerimle karpuz marul elma salatalıık verirdiiim ooof oof. Geçiyor acı ama unutmuyor insan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 15

• Evet bende yaşadım. Annemler 1. sınıfa başladığım gün hediye olarak getirmişlerdi. Böyle bembeyaz upuzun tüylü bir köpek.8-9 yaşına kadar yaşadı. Her şeyi öğretmiştim bir sürü oyunlar oynardık, okuldan gelme saatimi bilir sokağın başında her gün bekler ve beni görüncede koşar sarılırdı. Sonra ben annemle tatile gittim bir gece rüyamda öldüğünü gördüm his işte sabah kalktım anne Lokum iyi mi diye sordum iyidir herhalde dedi üzgün üzgün. Sonra eve geri döndüm ne sokağın başında Lokum vardı ne de evde. Bodruma koymuşlardı cesedini kendi ellerimle gömdüm toprağa ben büyütmüştüm onu evladım gibiydi beraber büyümüştük.1ay boyunca hep gittim mezarına eski günlerdeki gibi hem ağladım hem anlattım. Hala aklıma gelince oturur ağlarım.

1|0
    0|0
  • küçük bir köpek minicik 1 hafta anca bakmışımdır ona ama ölümü sarsmıştı beni. Onu aramaya gidip de üzeri sineklerle kaplanmış o ölü halini görünce berbatdı her şey o an.

1|0
    0|0
  • Köpeğimi kaybettim, kuşumu kaybettim

1|0
    0|0
  • Kuşum olmustu

1|0
    0|0
  • Köpeğimi😑😑 pitbull cinsiydi.8 yaşındaydı ismi jack dii. öldü😔😔

1|0
    0|0
    • 3ay

Başın sağolsun 😞 çok zaman geçtimi üstünden şimdi alışabildin mi

• 3ay

Saol. Alışamadım.3 sene geçti üzerinden. ondan sonra golden cinsi bir köpek aldım ama jack e verdim dostluğu ona veremedim. Fazla ilgili bakamadım. Jackii özledimm yaa😔😔😭😭😭

• Başın sağolsun

1|0
    0|0
  • küçükken kuşumu kafesten salmıştım anneme de o da arkadaşlarıyla oynamaya gitsin ben tek oynarken sıkılıyorum demişim :D sonra balıklarım oldu şu turunculardan tut piranaya kadar onlar da öldü sonra köpeğim oldu annemler bana söylemeden bir yere bırakmışlar sonra bir daha kuşum oldu o da öldü sonra bir tane bembeyaz kıvırcık bir köpeğim oldu pambıkdı adı o 6 tane yavru verdiği gün öldü sonra o yavruları da öldü :D cenabet miyim anlamadım ki

0|0
    0|0
  • Babam yüzünden ben yokken kuşum bize alissin elimize gelsin diye aç bırakmış biraz fazla oda can çekerer ölmus ben evde yoktum. İki balığımda öldü

0|0
    0|0
  • balığım ölmüştü 6 ay yaşadı

1|0
    0|0
  • Senelerce önce balığım ölmüştü :D

0|0
    0|0
  • kaybettim

0|0
    0|0
  • Evet 😞

0|0
    0|0
  • Evet kuşumu balığımı ve su kaplumbağamı

1|0
    0|0
  • Civcivlerim vardı küçükken ölmüşlerdi 😭

1|0
    0|0
  • Karıncalarım bır gün bır delik bulmuslar ve oradan kacmislar ortadan kayboldular bır anda onları kaybettim

0|0
    0|0
Yükleniyor...