Instagram kullanma amaci ego tatmini degil mi?

Instagram kullanana surekli fotograf atan kisilerin amaci egolarini tatmin etmek mi sizce ne dusunuyorsunuz?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence değil çoğu kisinin ki gizli oluyor kedni birşey zannedenlerin ki açık onuda kizlar yapıyor geneli Benim de var ama fotoraf hiç koymuyorum sadece guzel ve anlamlı sözler paylaşırım.
    Birde açık resim koyanlara ne küfürler neler neler diyorlar yorum yapanlar birbirlerine atışiyor. Bir sanatcının altindaki yorumlara baktim giren girene rezillik resmen.

0|0
    0|1
    • 3ay

o surekli var ztn

• 3ay

var ego tatmin edende vardir muhakkak ben çok ilgilenmoyorum benim tanıdik arkadaşlarım var sadece bana ekli. Gerisi beni çok alkadar etmiyor herkesin kendi hayati

• 3ay

okk

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• hayır, instagramda istediğin kişilerin takip isteğini kabul ediyorsun, yaptıklarını nerede olduğunu ve ne yediğini neyi kutladığını ya da yeni saçının nasıl olduğunu arkadaslarinla paylasabilirsin bunda tuhaflık yok ki seni merak ederler zaten

0|0
    0|0
  • Yooo

0|0
    0|0
  • Tartisilir

0|0
    0|0
  • Çok saçma bir insan fotoğraf çekinmeyi seviyor olabilir bunu paylaşmak istiyor olabilir her şeyi egoya getiriyorsunuz siz de

0|0
    0|0
    • 3ay

yemeginin fotosunu atmak ne aw

• 3ay

O konuda haklısın, özendirmek gibi oluyor ben de karşıyım yemek fotoğraflarına falan görmemişlik gibi resmen

• Ne alaka?

0|0
    0|0
  • Ego tatmini olduğunu düşünmüyorum. Instagramı gizli olup her önüne geleni kabul eden insanlar da var. Egoist olup olmadığını kullandığı ağdan ya da nasıl kullandığından anlayamazsınız. Bırakında insanlar istediğini yapsın

0|0
    0|0
    • 3ay

yapmasinlar diye bisey mi soyledim

• 3ay

İşte siz baskı yapınca onların mutlu olmasını beklemeyin. Söylediğiniz her şeyi yapan ama egoist olmayan çok yakın bir arkadaşım var. Tamamen tahminde bulunuyorsunuz genelleme yapamazsınız

• 3ay

Benim ne dusundugumu umursamasin. Mesela biri benim hakkinda ne derse desin umursamam

• yooo can sikintisi benimki ya

0|0
    0|0
  • yo değil yani benim için değil egolarını tatmin edenler belli oluyor zaten

0|0
    0|0
    • 3ay

yemeginin fotosunu atanlarvfln mi

• Katılıyorum

0|0
    0|0
  • Sosyal hesapların çoğu öyle canımcım.