Yeter Bırakıyorum Başka Yere Projemi Götürücem Napıcam :( ?

BIRAKIYORUM!
Bitti
Ben elimden geleni yaptım, çabaladım, Gecemde gündüzümde bu projem oldu.
Ama tubitak naptı , reddetti, mail yolladım, bir sürü makale attım , reddetti
tekrar denedim projemin detaylarını videoyla anlattım yine reddedildi.
Olmadı olmadı işte, ben, ben başka yerde denicem şansımı. affedin ne olur , ben çabaladım çok çabaladım kabul etmiyorlar. başka yerlerde denicem şansımı hakaret, eleştiri ne varsa diyebilirsiniz :(

Projem hakkında kısa bilgi : Bölünen Majorana fermiyonlarını çok kısa süre içerisinde tepkimeye alma.

Projemin ön taslağı
Yeter Bırakıyorum Başka Yere Projemi Götürücem Napıcam :( ?

• Haklısın belki başka bir ülke ciddiye alır
    79% (11)64% (9)71% (20)Oy Ver
  • Haksızsın burda mücadele etmelisin
    14% (2)7% (1)11% (3)Oy Ver
  • Diğer
    7% (1)29% (4)18% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Vaybe projeye bak, o değil yarın öbürgün projeyi haberlerde görmesek iyidir , yoksa bizim sözde tubitak bir kez daha gömülecek :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• haksızsın. tubitak reddetmez bir kere niye reddetsin. demekki işe yaramıyormuş.

0|0
    0|0
    • 3ay

www.diken.com.tr/.../

Bu sadece 1 örnek. Senin Tübitak anca Papaz eriğini, İmam eriğine çevirmekle uğraşıyor. :)

• 3ay

ya da böyle ikilersin.

• 3ay

:D tamam la tamam şaka yaptım , Bir algı testi yaptım , photoshopta matematk formülü şekiller ne halt varsa yapıştırdım resme. Bide üstüne internetten bir bilimsel konu buldum.
      Arkadaş algı değiştirmek harbi basit ya , 2 3 bilimsel bilgi anlamıyolar nasıl olsa, :D

• a şıkkıııı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Haklısın valla

0|0
    0|0
    • 3ay

:D tamam la tamam şaka yaptım , Bir algı testi yaptım , photoshopta matematk formülü şekiller ne halt varsa yapıştırdım resme. Bide üstüne internetten bir bilimsel konu buldum.
      Arkadaş algı değiştirmek harbi basit ya , 2 3 bilimsel bilgi anlamıyolar nasıl olsa, :D

• Google arattim beynim yanıyordu.

0|1
    0|0
  • başka ülkenin kesinlikle ilgisini çeker hele tübitak reddettiyse

0|0
    0|0
    • 3ay

tubitak niye reddetsin işe yarayan şeyi , belliki işe yaramıyor boşuna tantana yapıyor soran bence.

• 3ay

@Maryn_Kızı orasını bende bilemem

• 3ay

• bu ne projesi

0|0
    0|0
  • Beynimi az daha kaybediyodum azıcık araştırayım derken :D

0|0
    0|0
  • Tubidak sendeki ışığı gorememiş demekki

0|0
    0|0
    • 3ay

• Sen bizi affet

0|0
    0|0
    • 3ay

tubitak niye reddetsin işe yarayan şeyi , belliki işe yaramıyor boşuna tantana yapıyor soran bence.

Yükleniyor...