Kardeslerm bana vurup küfredebiliyorlar bıktım artık yaptıgım hiçbişey yok?

22 yasındayım. Kardesimin biri benden 2 biri de 4 yaş büyük ama gelip üzerime saldırıp pata küte vurabiliyolar babamın yanında yapsalar bile babam bişey demiyo cok sıkıldım artık bu durumdan demin beynimi yerinden oynattı zaten bıktım artık ya bıktım.
Ben abladan öte anne gibi olmaya calıstım her zaman onların iyiliklerini düşündüm. Hep böyle mi sürcek sizin kardeslerinzde size vurabiliyo kufredebiliyor mu? Az önce okuldan geldi. Kaydoldugu okula bakmaya gitmişti kitap verceklermş dedm kitapların adını sordn mu sormadım e niye gittn o zaman dedim. Geldi üzerime saldırdı. Halbuki okul tercihini bile ben yaptım hiçbişeyle ilgilenmedi.

Güncellemeler:
3ay Gncl
3ay ...,,,

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde 3 tane ablam var.2 si 15 ila yaş fark var. Biriyle 3 yaş fark var. En nihayetinde abladır. En büyüklerime değil de ortanca ablamla çok kavga ederiz genelde zıtız. Vurma eylimi bazen vuruyor bende sinirden vuruyorum ama abladır diyorum tutuyorum kendimi. İlerde inşallah düzelir dicemde yaşlar kemâle ermiş. Allah boy vermiş gerisini koy vermiş. Konuşmayı denedin mi?

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya biri zaten bizle hiç işi yok işi gücü telefonu , bilgisayarı , arkadasları.
      Digeride onla muhabbetmz var ama uycak gibi degil.
      Zaten abi olma meraklısı ikiside ben onlara itaat edeyim onlar bana abilik yapsınlar istedikleri o

En İyi Kız Görüşü

• Sende döv. Hatta odunla falan saldır

0|0
    1|0
    • 3ay

Ya bu 18 19 yasındakiler ne güzel yprum atıyor😒
      Lütfen kendinize saklayın

Erkekler Ne Diyor 4

• döv onları

0|0
    0|0
    • 3ay

Benden uzun ve güclüler. Bileğimi bir çeviriyo ben direk devre dısı kalıyorum

• Öncellikle yüz verme gerekirse vur baktın olmuyor annene şikayet et ya da babana

0|0
    0|0
    • 3ay

Güç yetiremiyorum ki ikiside benden uzun ve güçlü. Erkek nihayetinde. Boyları da 185 filan yani

• 3ay

Evlen :D?

• 3ay

Pat diye ztn kolay oluyor tam yasına uygun bir çözüm sundun aferim

• mk onların ben adam değillermiş.

0|0
    0|0
  • Öküz gibi yetişmişler ne olacak.

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen öyle.
      Bıktım artık ilerde de eşim bana böyle davranırsa ne olcak kendi kardesm vuruyo eşim napsın

• 3ay

Yanlış anlama ama, babadan kaynaklanan birşey...

• 3ay

Biliyorum. Bunu ben de düşündüm.
      Babam da kızınca bana kardesime bitane elinin tersiyle vursana diyen bir adam.
      Cok bişey beklemiyorum. Coktan yitirdim umudumu yani.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...