Kapalı olup da zina yapan çok diyorlar doğru mu?

Bana saçma geliyor. Ama yine de sorayım dedim. İkinci el kaynak belirtmeyiniz lütfen.

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• gecen birisi kendini bizim arkadasa yutturmaya calismis--nette tanismislar--bulusmuslar yemek cay kahve vs... bir sekilde eve gidilmis uzman sekilde sevisilip pompa yapilmis -ertesigun baskiya baslamis bakireydim ben ne olacak simdi alacaksin beni diye ahhahahah saf gormus bizimkini--hayatta oyle seyler oluyor canli sahit olsan aaa dersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Vardır ya da yoktur? Kapalılık bir tercih, bunu hakkıyla yaşamak da yaşayamamak da aynı şekilde. İnsanları bu şekilde sınıflandırmak çok doğru değil bence. Ki kaldı ki günah onların günahı, tercih onların tercihi bu durumda insanların yaşamını sorgulamak bize düşmez, düşmemeli bence.

0|0
    0|0
    • 3ay

Dediklerine katılıyorum sadece bu konu hakkında denilenin doğruluğunu merak ettim

• 3ay

Boş konuşuyorsun demen saldırganlık. Ayrıca eleştiri içeren bir cümlem bile yok.

• 3ay

Boş konuşuyorsun demedim, onu kendin söyledin. Neyse ya önemi yok şu durumda

• Dünyadan 2 çeşit insan var iyi ve kötü.

1|0
    0|0
    • 3ay

Evlilik dışı sevişenler kötü mü? Bence de iki tür insan var. Akıllı ve aptal diye ayrılan

• 3ay

Çok doğru bir ayrım bu insanlar kapalı diye istediğini yapamaz diyemeyiz. Yaptıklarının günahı sevabi beni ilgilendirmiyor. Ayrım yapmandan bahsettim iyi ve kötü başka ayrım yok.

• 3ay

Öyle olsun bakalım

• kapalı açık farketmez bu insanın karateriyle düşüncesiyle alakalı

0|0
    0|0
    • 3ay

Sevişmek karaktersizlik değil ki. Ben sadece iki zıt şey nasıl oluyor bir arada oluyor onu anlamıyorum

• 3ay

Kelimelere fazla takılıyorsun.

• 3ay

hayır artık bu düşüncelerden kurtulun istiyorum benim kapalı arkadşlarımda var açık bir kızdan daha rahat yaşıyorlar mesela bu insanın kendisiyle alakalı

• Belkide aile baskisiyla kapananlardir bilincli kapananlarin yapicagini dusunmuyorum gerci her gunah ayri ayri degerlendiriliyo acik birinin yapmasida sasirtici

0|0
    0|0
  • evet çünkü namus açıklık veya kapalılığa bakmıyo, zorla kapananlar var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Türbanlı fantezisi diye bir şey var.

0|1
    0|0
  • Evet doğru

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • asırı

0|0
    0|0
  • İnsanlar kapalısı açığı değil karakterlisi ve karaktersizi olarak ayrılır

0|0
    0|0
  • Evet var.

0|0
    0|0
  • hemde nasıl sanaldan seks yapanı dahil :) :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...