Arkadaşınız böyle yapsa ne yapardınız?

Bir arkadaşım var kararlarıma hep karışıp duruyor diyetteydim dün canım bir şeyler çekti yiycem diyorum yemeyeceksin diyor. Sevgilimle kavga ettim ayrıl dedi ben sevgilimi affettim bugün nasıl affedersin ayrıl diye kavga ettik Bu kadar önemseme beni diyorum ama ben birisini önemsersem böyle yaparım diyor o zaman bundan sonra önemsemicem ya hep ya hiç diyor. Ne yapmalıyım?

0|1
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ondan sana arkadaş olmaz. Yavaştan uzaklaş ondan

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• En nefret ettigim arkadas tipi. Hic sevmem. arkadaslikla sevgililigi birbirine karistiriyor ne yazikki bazilari

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Önce 'Önemsemek' kelimesinin anlamını öğret , sonra koşarak kaç..

0|0
    0|0
  • Arkadaşın lezbiyen olabilir sanırım sana aşık ((:

0|0
    0|0
  • Yol ver geri zekaya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Birinci seni sevgilinden kıskanıyor sakın ondan akıl alıp karar alma sakın diyorum dikkat et kız kankan bile değil yani senin iyiliğini düşünmüyor

0|0
    0|0
    • 3ay

kendisi sevgilimden nefret ediyor öyle böyle değil hemde. Ayrılmamı istemesinde az da olsa bunun etkisininde olduğunu düşünüyorum ve bana bir keresinde böyle sevildiğim vs için kıskandığını da döylemişti..

• 3ay

Aaayyy bitche bak sen kızım o ne yılan bişey dikkat et nazar bile değdirir takılma onla sen

• Diyet konusunda birşey diyemem sonuçtaa o iyiliğin için yapmıştır ama sevgili konusunda hiçbir arkadaşa karışılmaması gerek yorum yaparsın akıl verirsin fikir verirsin ama ayrıl diye diretemezsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Kendisine de söylüyorum bunu ancak direkt kavga... Bu bir değil iki değil sürekli olan birşey. Bana aramızın düzelmesi için sadece sevgilimle ayrılmam gibi bir seçenek sunuyor resmen.

• 3ay

ben ufak tartışmalarımızda bile fazla üzülen birisiyim ve yani bu ayrılma konusunu daha önceden tartışmıyorken bile söylediği olmuştu.

• 3ay

O zaman sorun arkadaşında yani arkadaşlığınızda

• Arkadaşın haklı

0|0
    0|0
  • öyle arkadaş mı olurmuş hiç olmasın

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...