Şişman kızların mini etek giymesini nasıl karşılarsınız?

Şişman kızlara mini etek yakıştıramıyorum zayıflara yakışıyor ama şişmanı giyince çok itici oluyor sizin görüşleriniz nedir bunla ilgili?

0|2
43|58

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlarn neyi giyip neyi giyinmemesine karar vermek , ya da neyiyin yakışıp neyin yakışmadığına kaa vermek gibi öğretilmiş düşüncelerimiz var.. Birinin etek giyip giyinmediği ya da yakışıp yakışmadığınn bizi ilgilendirmemesi gerekir aslında.. hepimiz zaman zaman bunlara kapılırız. Bence bu sorunun cevabna harcayacağımıza enerjimizi i, bu kötü düşünceden kurtulmaya harcamalıyız..

5|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkes istediğini giyebilir. Kişileri yargılamak bize düşmez. Bir sürü zayıf kızda gereksiz yakışmayan şey giyiyor. Demek ki bu ne oluyor kendine yakıştırıyor. Bize laf söylemek düşmez.

6|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• Tamam da, şişman diye giyemez mi? Elbise de giymesin o zaman? Yani kilo veremiyor, hastalığı var belki. He, ayı gibi yiyip kilo alıyorsa, bir şey diyemem. Ama hastalıktan alıyorsa, saygı duyarım. Spor yapıp, zayıflamaya çalışmalı. Şişman kalmak tercihtir. O şekilde denizde mayo giyen de var gerçi, bikini de. :D Ben bakmıyorum onlara, o yüzden normal karşılarım görmediğim için. :D

0|0
    0|0
  • Nolur giymesinler :D

1|0
    0|0
  • İtici gözüküyorlar

1|1
    0|0
  • Canı nasıl istiyorsa öyle giyinsin. Kişi kendini nasıl mutlu ediyorsa kimseye aldırış etmeden giyinsin ya da davransın... Benim için problemi bırak milleti bile ilgilendirmez...

2|0
    0|0
  • komik görünebiliyor.

1|0
    0|0
  • Zaten şişmansın abi git etek giy niye kendini kasıyorsun ki görünüş için

1|0
    2|0
  • Şişman Kız Münkün Mertebe Vucudunu Kapatsın Açmaya Çalışmasın Çok İğrenç Duruyorlar

1|0
    1|0
  • Ben genel itibariyle kadınların mini etek giymesini anlamsızlıkla karşılıyorum :D Güzellikle alakası yok :D Önce o etek iyice yukarı çekilir. Sonra millet bakınca da "ay eteğim çok kısaymış" ayaklarına yatıp yalandan aşağıya çekmeye çalışılır. Bence amaç sıfır :D

0|0
    0|0
  • Giyer tabi niye giymesin o zaman zayıf kızlarda şalvar giymesin saçmalık

3|0
    0|0
    • 3ay

ya ben geçen birini gördüm her bir bacagım benim bedenimden kalındı abi çok çirkin insan bile bile çirkinliğini sergilememesi lazım zayfı giysin yakışır

• 3ay

olsun sonuçta insan ne yaparsa yapsın belkide ileride tüm incelere taş cıkaracak neyin ne oldugu belli olmaz hattaa

• yakışan giymeli zayıf kilolu farketmez

1|0
    0|0
  • Herşeye tamamım da Allah rızası için göbeği açık giysiler giymeyin.
    Yav ben sizin pantolonunuzdan fışkıran yağlarınızı görmek zorunda mıyım?

0|0
    0|0
  • Şişmana hiçbirşey yakışmıyor. Çıplak bile gezseler göz zevkimiz bozulur.

1|1
    4|0
  • Karşılamıyorum

0|0
    0|0
  • karşılamam

0|0
    0|0
  • itici...

0|0
    0|0
  • zayıf kızlarla aynı onlara da tepkim..
    beni ilgilendirmiyor..

0|0
    0|0
  • Komik duruyor

0|0
    0|0
  • Yakışmıyor tabi giyinmek onlarında hakkı ama spor yapsınlarda az bişeye benzesin tada hiç giymesinler ömür boyu

0|0
    0|0
  • hoş...

1|0
    0|0
  • kiminde yakisir kiminde yakismaz ama yakismasa ayni armuta benzer

1|0
    0|0
  • doğalll

0|0
    0|0
  • Itici gelir ama karışmaya hakkım yok kendine yakıştırıyorlarsa giyebilirler tabii

0|0
    0|0
  • cekici geliyor bana

0|0
    0|0
  • Giymesinler igrenc bir görüntü.

0|0
    0|0
  • nick i seoza yapsaymışsın keşke :)

0|0
    0|0
  • İgrençler ya yağlı selülitli bacaklarını sergiliyolar resmen ıyyk

0|0
    0|0
  • yakışmayanlar giymesin

0|0
    0|0
  • hoş olmuyo

1|0
    0|0
  • kilosuna göre değişir

1|0
    0|0
  • Ne istiyorsa giysin karışmamak lazım.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 42

• Güzel olmaz itici gelir giymesinler😐

3|4
    0|0
  • Herkes kendine yakışanı giyinmeli. Kötü görünmenin ne anlamı var? Çok var öyle kilolu olmasına rağmen tayt ya da mini etek giyinenler. Çok kötü görünüyor.

1|0
    2|0
  • Sen yakıştır ya da yakıştırma o kendisini beğeniyorsa seni ilgilendiren hiçbir durum söz konusu değildir.

5|0
    0|0
  • Berbat duruyo. Sanki patlican turşunu iple baglamissin gibi 😂😂

2|0
    4|2
  • Ya onlarinda hakki etek giymek ne varki. Amac guzel gorunmek degil zaten hicbirimiz etegi siz bakin diye giymiyoruz

2|0
    0|0
  • Hem bacak boyu kısa hem şişmansa giymesinler lütfen. Komik duruyor. Bacak boyu uzunsa fakat şişmansa olabilir. Gideri var yani.

1|0
    0|0
  • sexy olmak ıcın gıyıyorlar ama hıc sexy olamıyorlar aksıne komık oluyorlar

1|0
    5|0
  • size ne, isteyen istediğini giyer

5|0
    0|0
  • yakisana yakisir ki hersey

3|0
    0|0
  • katılıyorum sana. yakışmayan giymesin bari. kasaplık dana gibi derler :D madem giycen onu çalış azmet tut boğazını yakışacak şekle gir ya da zorlama yani dimi.

0|0
    0|0
  • Güzel durmuyor 😂😂

0|0
    3|0
  • Bakmam, giysin istiyorsa kime ne?

0|0
    0|0
  • Herkes istediğini giyer bence. Şu tarz düşüncelerinizden vazgeçin. Bakmak zorunda değilsin. O da emin ol güzel görünmeyi ister. En azından özgüvenli olduklarını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Zayıfa yakışıyor kesinlikle ama şişmanın da giymeye hakkı var diye düşünüyorum sadece beden hatlarına uygun giyinmeli :)

0|0
    0|0
  • Yakıştırmıyorum tam tersi itici duruyor.
    Kilolu olmak suç değil her insanın kusurları vardır. Önemli olan bu kusurları daha da ortaya çıkarmak değil olabildiğince kusurları gizlemektir

0|0
    0|0
  • Hiç karşılaşmadım

0|0
    0|0
  • Ben boşuna mı diyet yapıyorum diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bende yakıstırmıyorum fakat kendisini öyle beğeniyorsa giyebilir

2|0
    0|0
  • Giymesinler

1|0
    0|0
  • Giyer anam yazık kıza ne karışıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Yapılmaması gereken yanlışlardan

1|0
    0|0
  • Giymesinler 😊😒

0|0
    0|0
  • Onları görünce gözümü kapatıyorum

0|0
    0|0
  • Herkes istediğini giysin o yakıştırıyorsa kendine ben rahatsız olmam.

0|0
    0|0
  • Hiç estetik durmuyor ama insan bir kere geliyor hayata, onu Mutlu ediyorsa giysin gezsin.

0|0
    1|0
  • Giyebilecek özgüvene sahipse, kendisiyle barışık olduğundan dolayı tebrik ederdim heralde. Tercih..

0|0
    0|0
  • Yakışmıyor

0|0
    1|0
  • Kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle giyinmesi doğal hakkı. :)

0|0
    0|0
  • İsteyen istediğini giymekte özgür.

0|0
    0|0
  • Tombiş tombiş bacakları var :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12
Yükleniyor...