Akrabalarım beni kullanıyor Beni kullanmamları için napmalıyım?

Arkadaşlar akrabalarım beni kullanmaya çalışıyor diğer kuzenim onların istediğini yapmayınca küsmüyorlar ben yapmayınca bana küsüyorlar Nasıl davranmalıyım onlara. beni kullanmamları için yardım edin arkadaşlar :((.

0|1
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ne anlamda? Ne yaptırıyorlar sana? Yav küserse küssün sana ne? Bana akrabam küsse cehenneme kadar yolun var derim. Hayatımı renklendirmiyor ya?

1|0
    0|0
    • 3ay

teyzem oluyor kendisi nebiliyim yok işte şunu yap bunu yap ediyor yardım edebilirmisin bana kuzum falan filan ediyor yaa bıktım valla kendi kızı oturuyor telefonda tık tık oynuyo koca kızı var o bir bok yapmıyor bana diyor bişede diyemiyorum teyzem diye napayım valaya davranışımla belli etmeliyim bana bunları yaptırmamaları için :((

• 3ay

onlardan kendimi soğutmak istiyorum yarın gelmesem diğer gün çağırıyorlar bu yüzden burdayım

• 3ay

Yorgunum de 1 hafta gibi geçiştirirsen sonra çağırmazlar.

En İyi Kız Görüşü

• Alistirmissin yapa yapa. Kussunler ya hayirdir yani evet demedim diye kusuyorlarsa kussunler oyle akraba mi olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aç gözünü ağzını açacağına

0|0
    0|0
    • 3ay

nasıl yani ? başı boşum diye hepsi bize gel onlara gidincede beni kullanmaya çalışıyorlar :((

• takmaa

0|0
    0|0
  • uzak dur seni kullanan akrabalarından

0|0
    0|0
    • 3ay

keşkee uzak durabilsem mecburen gidiyorum arada sıradada istemiyorum gitmek mecbur gidiyorum annem git diyor :((

• 3ay

zaten gitmicem ya birsürü kuzen var gitsin onları çağırsınlar beni görüyolar ya :((

• 3ay

iyi ya ne güzel ama ne kadar fazla kuzen varsa okadar sıkıntı yaşarsın ya zaten benimde çok sayıda kuzenim var bir ikisinden fazlasıyla pek samimi değilim zaman mıdır yoksa insnlarmıdır anlayamadım ya teyzelerimin ablaları kardeşlere düşman olduğu bir zamandayız bide bizimkiler çekememezlik var kimse kimsenin zengin olmasını kaldıramıyor

• ilişkini seyreklestir. samimiyeti azalt. gaddar ol

0|0
    0|0
  • Bosver küssunler herkes kendi işini yapsin

0|0
    0|0
  • Umursamaz olacaksın bu kadar basit

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Hepsini letgo dan sat

0|0
    0|0
  • Onlarla görüşme

0|0
    0|0
  • Aman dikkate alma, küserlerse küssünler

0|0
    0|0
Yükleniyor...