Kadınlar cidden bu kadar tacize maruz kalıyor mu?

bugün internette okudum kadınlar yazmış otobüste şöyle oluyor şöyle laf atıyorlar falan diye en son okuduğum çok komikti kız demiş ki bir elinde çanta varmış diğer elinde otobüs bileti üstünü düzeltmek için otobüs biletini ağzına almış o sırada bir adamla göz göze gelmişler adam da gel ağzına başka birşey vereyim demiş ya tamam taciz sorunu yok demiyorum bazı yerlerde oluyor ama bu kadarı abartı bence adam o lafı derken çevrede hiç mi duyan olmadı ben şahsen inanmadım ve işim gereği hergün metro kullanıyorum bu gibi örneklere nedense hiç ama hiç rastlamadım bu insanlar bu olayları nerede yaşıyor ya?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• 13 yaşında kızları evlenmek için kaçıran yaşlı akrabalardan tut , koca okul müdürü olup küçük kızları odasına çağırıp oyun oynicaz diye tecavüz eden şerefsiz müdürden , cinsel ilişki isteğine karşılık vermek istemediği için yakılan öldürülen mağdura ve daha birçok örneğe kadar herşey mevcut ve oluyor yani o sorduklarının hepsi ve daha daha fazlası oluyor Ne yazıkki...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• tahrik ediyorlarsa erkekleri doğru olabilir

1|0
    0|0
    • 3ay

tahrik ettiklerini sanmıyorum ama bazı hikayeler gerçekten abartılı geliyor

• 3ay

olabilir. ateş olmayan yerden duman çıkmaz. bazı kızlar erkeklerden daha abaza bu nuda unutmamak gerekir

Kızlar Ne Diyor 7

• Laf sıklıkla olmasa da göz tacizi sokağa çıktığın andan eve gelene kadar çok kez olur bu net kuraldır yani.

0|0
    0|0
  • En basitinden örnek vereyim, buradan nazı iğrenç insanlar. Organlarının fotoğrafını atıyorlar. Pislikler.

1|0
    0|0
  • Abarti falan degil. Okudugundan daha fazlasini yasiyoruz

0|0
    0|0
  • Yaşanıyor

0|0
    0|0
  • Ben de sık sık yaşıyorum bu tarz şeyler siz görmüyorsunuz diye olmuyor diye bir şey yok.

0|0
    0|0
    • 3ay

olmuyor demedim lütfen daha dikkatli okuyun siz hangi şehirde ve hangi toplu taşıma aracında yaşadınız mesela?

• 3ay

Toplu taşıma aracında yaşamadım ben olayı gayet dışarda normal yürürken yaşadım.

• 3ay

sizin adınıza üzüldüm yürürken olan olayları biliyorum ve laf atmalara ya da fiziksel tacizlere inanıyorum benim inandırıcı bulmadığım mesajda yazdığım tip hikayelerdi

• bir arkadasim hamileydi yasli bu amca duraga gelmis bu da yer vermis yasli ilunca tabi kimsr sapik olabilcegini dusunmuyo kizim zor oluyodur boyle sevismek nasil yapiyorsunuz demis kiz sok olmus tabi

0|0
    0|0
  • Abartmışlar ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Biraz abartıyorlar.

0|0
    0|0
  • malesef kalıyorlar hatta bu kadardan fazlası gün yüzüne çıkmayan o kadar çok var ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...