Arkadaş ortamında neden sürekli dalga konusu oluyorum?

Arkadaşlarla toplandığımızda sürekli dalga konusu oluyorum bana sallıyorlar şakayla karışık açıkçası çok belli etmesemde zoruma gidiyor ne yapmam gerekiyor sizce?

0|2
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• aynı şeyleri bende yaşadım kardeşim sen varya hiç karakterinden ödün verme onlar gibi olma kendini kanıtla :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin bunları kaldirabilcegini düşünüyorlardir kötü bir niyetleri yoktur illaki ama sende onlarin üstüne oyna yaptıklarını sende onlara karşı yap. Çok rahatsız oluyorsan da yaptığınızı yanlış anlıyorum yapmayın diye nazikce iletebilirsin diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • 3ay

Haklısın galiba ama şeyde var ne zaman bir yerde buluşşsalar mutlaka arıyorlar beni eksik olmasınlar ama buluştuğumuzda filan ben konuların dışında kalıyorum aralarında konuşuyorlar sürekli bana fikrimi soran filan olmuyor kendimş yanlız hissediyorum ya :(

• 3ay

Ee sende konuya aktif ol bir kenara çekilip susup yalnızlığını seyretme girisken ol konu aç cingenlik yap biraz :/

• 3ay

dahil olmaya çalışsamda fazla takmıyorlar beni kendi aralarında konuştuğu konuları konuşmaya devam ediyorlar

Erkekler Ne Diyor 24

• Sen de sallayacak birini bul ona salla

1|0
    0|0
  • Ne diyolar? Çok yakın arkadaşsanız bence dert etme sen de aynı şakaları yap

1|0
    0|0
    • 3ay

Çok yakın arkadaşız lise 1 den beri ama artık gerçekten rahatsız oluyorum sürekli dalga konularında dönüp dolaşıp konu benim üzerime geliyor konuştuğum zaman dinlenmiyorum filan

• 3ay

Tavrını koy ortaya

• çekemeyen biri var

1|0
    0|0
  • Iplemiceksin

1|0
    0|0
  • Her Arkadaş Grubunda Bir gunah Keçisi Vardır

1|0
    0|0
    • 3ay

Burdada benim galiba

• 3ay

Haklısın ama ben artık kararımı verdim beni aradıklarında bir yerde buluştuğumuzda filan gidip eskisi gibi akşama kadar oturmayacağım gidip böyle kimseyi tınlamayacağım eskisi gibi onlar konuşurken ben başka şeylerle meşgul olucam 1 çay içip işim var ben gidiyorum deyip kalkıp gidicem

• 3ay

Tabi Sen Bilirsin

• neden peki? buna sebep olacak neyin var?

1|0
    0|0
    • 3ay

Sebep olacak birşey yok aslında artık içten içe çekemiyorlar mı bilmiyorum gerçekten çözmüş değilim

• 3ay

Haklısın teşekkür ederim fikrin için

• 3ay

rica ederim

• Ne diyorlar mesela

0|0
    0|0
    • 3ay

Lise zamanında düştüğüm komik durumlardan bahsediyorlar mesela ben konuştuğumda fazla kaale almıyorlar beni ya da ben öyle hissediyorum

• 3ay

Uyar o zaman açıkça de artık abartıyorsunuz diye

• Biraz ego yapmaya uğraş ağır ol

0|0
    0|0
    • 3ay

Kesinlikle öyle olucam artık bencil ve egolu kararımı verdim ben hiçbirinide ortam içinde tınlamayacağım

• Arkadaşlarına oranla daha saf biri olabilirsin

0|0
    0|0
  • Eziksin ondan. Az disini goster sessiz kalma

0|0
    0|0
  • Hic takma arkadaslarini bugun varlar yarin yoklar. Benlede cooook dalga gecildi. Simdi bakiyorum onlar yok bile. O yuzden bekle ne yapsalar bile bisi deme iletisimide kopartma ama sogukluk belli olsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Topluca buluşacağımız zaman mutlaka ararlar beni mesela ama gel gör ki buluştuğumuzda sürekli kendi aralarında konuşmalar filan ben yokmuşum gibi gibi hissediyorum kendimi ben konuştuğumdada fazla dinlemiyorlar beni bende karar aldım kendimce artık soğuk egoist bencil biri olucam

• 3ay

Teşekkür ederim gerçekten ya biraz kendime geldim

• 3ay

Heh iste kendine guvenin gelsinki hayatin tadini anlayabilesin ;)

• Alıngansan, bir de konuşmanla kendini düşürüyosan insanların arasında yaparlar böyle şeyler

0|0
    0|0
  • Konu ne

0|0
    0|0
    • 3ay

Konu arkadaşlarım var benim samimi olduğum ta liseden beri beraberiz ama ne zaman buluşsak filan hep kendi aralarında konuşuyorlar benim fikrimi ne alan var nede soran konu gırgır şamata oldumu olaya beni dahil ediyorlar sürekli lisede yaptığım komiklikleri düştüğüm komik durumlardan bahsedip eğleniyorlar hani belli etmiyorum ama içten içe zoruma gitmiyorda değil

• 3ay

Çok özür dilerim ama arkadaş gruplarında 1 kişi ezik olur genelde. Malesef o sensin. Biraz daha baskın olman lazım

• 3ay

Aynen arık egoist bencil biri olucam ya yapıcak birşey yok

• dalga gecmelerine goz yumdugun icin. onlar senle dalga gecwrek seni ezip egolarini tatmin esiyorlar

0|0
    0|0
  • Arkadaş çevreni değiştirmen faydalı olabilir

0|0
    0|0
  • Döverim hepsini

0|0
    0|0
  • Çekemiyolar seni heral.

0|0
    0|0
  • Çatır çatır cevaplarını verirsen birdahakine mesajı alırlar birdaha böyle bir hataya düşmezler ;)

0|0
    0|0
    • 3ay

Öyle yapıcam artık sabrım taştı artık

• 3ay

Arkadaş ortamındakileri de yavaş yavaş deiştirebilirsin ve şunu unutma insan ya uğraşmayı çok sevdiği insanlarla uğraşır ya da kıskandığı insanla uğraşır sallar

• Hazır cevap ol

0|0
    0|0
  • malsın demekki

0|0
    0|0
  • Seni saf yerine koymuslar kendini dikemiyorsn

0|0
    0|0
  • mesela ne yapıyorlar

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Ya iste en basta o yüzü vermişsin. O yuzden bu duruma gelmiş. Resmi dur. Gülme. Bozuldugunu belli et. Zamanla yapmayo birakirlar

1|0
    0|0
  • posta koyacaksın kimse cesaret edemez benimle dalga geçmeye

1|0
    0|0
  • Hoşlanmadığını dile getir.

0|0
    0|0
  • Çok ta tatlısın aslında :) sempatik bulup şakayı kaldıracağını düşünüyorlardır ya da kaldıramadığının farkında değillerdir..

0|0
    0|0
  • Onlarla alay et her insanın bir kusuru vardır onların kusurlarıyla dalga geçtiğinde bu yaptıklarının kötü birşey olduğunu anlayacaklardır bir çeşit zorla empati yaptır onlara

0|0
    0|0
  • Onlardan arkadas olmaz bence.

0|0
    0|0
  • sevdiklerinden : )))

0|0
    0|0
Yükleniyor...