Niye sessiz sakin insanların üstüne çok gelirler?

Ben biraz çekingen, içime kapanığım kalabalık ortamlarda az konuşan bir insanım ve ben de dahil böyle insanlarla çok uğraştıklarını görüyorum. Kimseye bir zararları olmasa bile niye böyle oluyor, bir de saf iyi kalpli insanların üstlerine çok gidiyorlar.

3|3
31|32

En İyi Erkek Görüşü

• kendilerine eğlence malzemesi bulmak için, kötü niyetli insanlar yapıyor bunu, çünkü alay etmek bir iyi insan özelliği olamaz.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende eskiden öyleydim. Şimdi de çok öyle çok sosyal değilim. sessiz olduğun için onlar bir şey yapsa tepki vermeyeceğini sessiz duracağını düşünüyorlar. Ondan dolayı sana karşı bu kadar rahat davranıyorlar. Öyle davranmalarına izin verme. Kendine güvenin olsun sana bir şey derlerse onlara cevabını ver. Cevabını verirsen bir daha karşına çıkıp dalga Geçme gibi bir cesarette bulunamazlar. Insanların gözünde değerin artar aynı zamanda kendini de daha çok özgüvenli hissedersin. Zaten öyle hissetmelisin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• çünkü onları korkak sanıyorlar

1|0
    0|0
  • Basık egolar.

1|0
    0|0
  • Bazen terslemesini de bilmelisin.

1|0
    0|0
  • Bigün patlarsin ve bilirler sessizle ugrasilmicagini

1|0
    0|0
  • Egolarının tatmin ediyorlar...

1|0
    0|0
  • Yemin ederim beni anlatmışsın sanki aynı benim gibisin ve çok da haklısın doğru dedin bende bu durumdan muzdaribim😔😔😔

1|0
    0|0
  • Maalesef bizim insanımızda böyle bir tuhaflık var. Mesafeli ol. Soğuk davran...

2|0
    0|0
  • Hayat boyle sessiz gorunursen ezik zannederler. Disini gostermek gerek.

1|0
    0|0
  • Hayat kötülerin kazandığı bir oyundur

1|0
    0|0
  • savunmasız düşündükleri için

1|0
    0|0
  • Uğraşılmayacak biri olduğun imajını verirsen yanına yaklaşamazlar yoksa canın sıkılır.

1|0
    0|0
  • Evet öyleyiz maalesef

1|0
    0|0
  • İşte prim yapmak istiyorlar üzerinden

1|0
    0|0
  • Aynen yaa neden! Neden

1|0
    0|0
  • Evet lütfen 🙏 o insanları üzmeyelim ben de üzülüyorum özellikle bu kızı :)

1|0
    0|0
  • aynen ben çok çektim :(

1|0
    0|0
  • Prim yapmak için. Üstünlüğünü kanıtlamak için. Sana laf geçirebilmek için. Daha sayarım...

1|0
    0|0
  • Farzetki yüksekten atlayacaksın. Kum birikintisine mi, betona mı atlarsın?

2|0
    0|0
  • Daha rahat olduğu için

1|0
    0|0
  • Onları ezik görürler çünki

1|0
    0|0
  • Egolardan.

1|0
    0|0
  • Neler oldu ki ayrıntılı anlat istersen

1|0
    0|0
  • benlede çok uğraşıyorlar knk kavga çıkartıyorlar benle hatta

1|0
    0|0
  • aynen...

1|0
    0|0
  • kendilerini o insanlar uzerinde tatmin ediyorlar
    eziller

1|0
    0|0
  • Banada oyle cok yaptilar kime ne zararimiz var ayol

1|0
    0|0
  • Ezilmeye mahkumdur

0|0
    0|0
  • sessiz oldugu ıcın

0|0
    0|0
  • Senin gibi bir sevgili veya bir eşim olur inşALLAH.

1|0
    1|0
    • 3ay

Nerde oturuyorsun kaç yaşındasın?

• bir anlasam !!

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 30

• Tek bildikleri boş boş konuşup saçmalamak çünkü. Sesini çıkarıp, onların seviyesine inmediğin ve muhattap olmadığın için; "bu çok sessiz ne desem sesini çıkarmaz ben de egomu tatmin ederim" diye düşünüyorlar. En iyisi bir kere öyle bir cevap vereceksin ki bir daha yanına yaklaşmaya bile korkacaklar. Onlar bu dilden anlıyor.
    Herkesin ağzı iyi laf yapmak zorunda değil.
    İstemeyen konuşmaz kardeşim.
    Bana da hep böyle yaparlardı bir iki kere ağızlarının payını verdim. O günden sonra sesleri kesildi.

1|0
    0|0
  • Çünkü üstünlük taslayabilecekleri sadece bu tip insanlar. Belki onlar da başkalarından böyle şeyler görmüşlerdir ve onlar da dişlerini sessiz sakin insanlara geçirirler. Bu hayatta biraz dişli olacaksın yoksa ölünceye kadar ezilirsin. Unutma, sen izin verdiğin müddetçe insanlar sana istemediğin şekilde davranır.

1|0
    0|0
  • Ben de öyleydim. Bazıları seni küçük gördüğü için başkasına karşı göstermeye cesaret edemediği gereksiz egosunu sana gösterir ve kendini mutlu eder. Bazıları seni kıracak bir şey yaptığını sanar ve endişelenir. Çoğunluk egolu olan. Sana tavsiyem bu senin karakterin olabilir ama asla kendini ezdirne sakin ol , sessiz ol karakterinden ödün verme ama gerektiği zaman gereken cevabı ver ki o egodan havalanan insanlar yere yapişsın

1|0
    0|0
  • Buna iyi niyeti suistimal etme diyoruz. Sen ne kadar iyi olursan ol O kötü niyetli insanlar bunu fırsat bilecektir

1|0
    0|0
  • Insanlarda boyle bir sey var ezebilecegini ezer ezemeyecegine dokunmaz. sana bisey soyliyene agzini acip cevap veremez ama suskun kisilere aslan kesilirler.
    Kendini ezdirme bende girisken degilim ama asla kendimi ezdirmem. gerekene gerketgi cevabi veririm kim olursa olsun eger kendimi ezdirirsem kendime olan saygimi kaybederim

2|0
    0|0
  • Aynısını banada yapıyorlardı şimdi herkese cevabını veriyorum. Cevabını verdikçe kimse seni üzemez.

3|0
    0|0
  • Herkes gücünün yettiğiyle uğraşıyor. Başkasına diyemediği şeyin hırsını sessiz sakin insandan çıkarıyorlar.
    Boşver gitsin

2|0
    0|0
  • İnsanlar ön planda olmayı dikkat çekmeyi severler genelde. Senide korkak sanıp senin bişey yapamayacağını düşünüp etrafa kendi güçlerini senin üstünden gösterek sağlıyolardır

1|0
    0|0
  • kanka ne yazdın be okuyamadm

1|0
    0|0
  • Çünkü olgun ve ağırbaşlı insanları çekemiyorlar

3|0
    0|0
  • Vur kafasına al ekmeğini hesabı. Genelde yüzsüz patavatsız karaktersiz olurlar.

3|0
    0|0
  • O üzerine giden insanlarda eskiden içine kapanık olan insanlardır emin ol. Eskileri hatırlayıp bütün acıyı onlardan çıkarırlar

1|0
    0|0
  • Gereksiz egolarını tatmin ediyorlar kendilerince takılma boşveer 😌

1|0
    0|0
  • Kendilerini bir bok sandiklari icin

1|0
    0|0
  • Bilmem ben hiç uğraşmam

1|0
    0|0
  • Ot kafalı bir çok insan var, ve bu ot kafalar, iyi niyeti suistimal etmeye bayılıyorlar😒

1|0
    0|0
  • kendini savunamayıp boyun eğeceğini bilirler de ahkam keserler

1|0
    0|0
  • Cunki onu yapanin karakteri bozuk

1|0
    0|0
  • Sizi güçsüz gördükleri için. Kendilerini çok güçlü sanıp güçsüz insanları eziyolar. Bu yüzden.

1|0
    0|0
  • sessiz sakin birisi olmadığınızı ortaya çıkarmak istiyolar

1|0
    0|0
  • Tamamen egodan

1|0
    0|0
  • Çünkü edebileceğini düşünürler

1|0
    0|0
  • Evet genelde öyle oluyor dikkatimi çekmişti. bu arada kaç yaşındaydınız.

1|0
    0|0
  • sessiz oldukları için :D

0|0
    0|0
  • Cevap soru da

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim biliyon mu artık bir süre sonra ezilmeye tahammül edemiyorsun sana tavsiye sakin insanlarla arkadaşlık e tbol bol dua et kitap oku ufkunu genişlet iyimser ol gerektiği zamanda insanların ağznın payını ver kendine değer ver ve güven herkes kendi için yaşar bu dünyada

1|0
    0|0
    • 3ay

sessizlerden korkacan diye bir söz var biz sessizler bir araya gelsek tozu dumana katarız valla

• ayni durumu yaşayan biri olarak sana bir tavsiyem var o insanların yaninda cok gül mutlu ol çünku rahatsiz olacaklar ancak öyle kendilerine getirebilirsin onlari

1|0
    0|0
  • Çünkü sessiz sakin insanlar güçsüzdür, acizdir, savunmasızdır.

0|0
    0|0
  • genelde kendi ezik olan insanlar yüklenecek birilerini ararlar

1|0
    0|0
  • Oyle olma ben de eskiden senin gibiydim benimle de ugrasirlardi cok ama sonra değiştim en son birileri daha ugrasmaya calisacakti ki ağızlarınin payini verip kavga cikarttim bir guzel bagirip cagirdim ondan sonra kimse sana dokunamaz emin ol. Sonra o bana karisan tipler var ya hepsi gelip teker teker benimle arkadaslik kurmaya calistar. Ezik olma ezikleri ezerler guclu olacaksın icine kapanik sessiz olursan cok sey kaybedersin boşver bu hallerinden bir an once kurtulmaya bak

1|0
    0|0
Yükleniyor...