Pazar günlerini sever misiniz?

Pazar günleri öğleden sonraları bir sıkıntı kaplıyor. Nedeni olmayan sıkıntı; belki işe gidileceği için ertesi günün onun stresini yaşıyorum. Sizde de buna benzer sıkıntılar oluyor mu? Pazartesi günleri adaptasyon sorunu yaşıyor musunuz işte çalışma için? Görüşlerinizi rica ederim.

0|0
19|13

En İyi Kız Görüşü

• Ben yıllardır işimi çok severek yapan biriydim. Ama emekliliğin yaklaşması mı, yoksa insanların riyakarlığımı bilinmez o pazartesi sendromu mu nedir bende onu yaşıyorum. Yataktan çıkasım gelmiyor, böyle bazen boş boş oturasım geliyor. Şu para denen şey kısır döngüyü döndürmese hiç çalışmam. Her daim sevdiklerim ile vakit geçiririm ve hayatım boyunca hep istediğim şeyleri yapar kimseninde kahrını çekmezdim. O yüzden bu pazar muhabbeti şu 2 sene içinde bende de oluşmaya başladı. Bilinmez belki bendeki psikolojiktir ve geçicidir. Umarımda öyledir...

0|1
    0|0
    • 3ay

Uzun yıllardır çalışmama rağmen pazar günleri bu sıkıntıyı yaşıyorum. Pazartesi sendromu son 5 yıldır çekiyorum. Psikolojikte olabilir , olmayacak aksilikler oluyor sadece o gün.

• 3ay

EİG için teşekkür ederim 😊

• 3ay

Rica ederim, sevgi ile kalın. Saygılarımla. :-)

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 13

Yükleniyor...