Çok Acil Önerilere İhtiyacım Var?

Öncelikle herkese merhabalar. Çok uzun bir yazı oldu ama okuyup yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim. Engelli kura ataması ile bir meslek lisesine hizmetli memur olarak atandım. Okul müdürü ne yapabileceğimi sorduğunda, sağlık problemlerimden ötürü fiziksel olarak pek verimli olamam fakat bilgisayardan iyi anlarım evrak kayıt ve büro işlerinde çok faydalı olurum dedim. Okul müdürümüzde uygun görüp kendimi memuriyette yetiştirmemi ve başarılı olman halinde geçici görev ile üst yazını gönderip memurluk yaparsın dedi. bende bunun üzerine kendimi 1 sene boyunca geliştirdim ve üst yazımı göndermesini istedim. Bu sırada başka bir hizmetli ben lise mezunuyum o ise ortaokul mezunu hak benim diyerek itiraz etti. bunun üzerine okul müdürü ikinizin arasında kalmak istemiyorum aranızda anlaşın kim olacaksa onun yazısını göndereyim dedi. Bir uzlaşma yolu bulunamadı tabi ben olacam diyor bunun üzerine bende ona kapak yapıp hak benim sözü var müdürün bana müsade etmem senin olmana diyorum. Adam egolu 5 para etmezin teki ne önerirsiniz ne yapabilirm ne yol izleyebilirim. Şimdiden teşekkürler yorumlarınızı bekliyorum...

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana söz verdin de. yoksa milli eğitime başvuru yaparım şikayet ederim de

0|0
    0|0
  • Mudurle gizlice konus deki ben sizinle uzun suredir beraberim ve sozunuz vardi falan de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...