200 bin tl borcum var, çalışmıyorum, çözüm yoluda yok gibi, ne yapmalıyım?

Daha önce çok iyi bir işim vardı gelirimde çok iyiydi, buna istinaden bankalardan çok yüksek limitli kartlarım oldu, hayat standartımda yüksekti bunun için, derken işten çıkarıldım 2 senedir de iş bulamıyorum, arabamı vs herşeyimi sattım, mecburen 2 senedir kartlarımı kullanmak zorunda kaldım, borçlarım durmadan katlandı. İntihar etmeyi düşündüm ama çözüm değil gibi, bir işe girdiğimde borçlarımı ödemem 4-5 seneyi bulacak bu arada yaşım ilerledi ve bu şartlarda evlenemiycemde, kim kabul ederki böyle birini zaten, tek başına yaşayıp gidicem ve öyle yaşamaktansa hiç yaşamamak daha iyi, ne yapmam gerektiğini bende bilmiyorum, çözüm ne olmalı sizce?

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 2 senedir iş bulamıyorum diye yattınmı yani nasıl iş bulamadın ee o kartlardan yiyene kadar linom maydanoz alıp satsan gene içeri girmez masrafını çıkarırdın en azından erkeksin siz iş yok diye dövünür seniz biz ölelim siz durun ki nerede yaşıyorsun büyük şehirde isen iş bulamaman imkansız sen masa başında oturma işi aradı isen tabi olmamış olması doğal daha iyi bir iş bulana kadar depolarda bir markette bile iş bulunur imkansız değil bu

0|1
    0|0
    • 3ay

Günlük ihtiyaçlarımı danışmanlık yaparak karşılıyorum, kimseye muhtaç olmuyorum tabikide, daha önce üst düzey yöneticiydim ve iş bulması kolay olmuyor, basit bir işe başlasam bu seferde eski kariyerime dönmem imkansız

• 3ay

en azından içeriye girmemek adına kartlarınızı doldurup kredi notunuzuda 0 a indirmiyeceğiniz bir işte çalışa bilirdiniz hep tepede olmuyor insan bazende azı bilmeli hakkınızda hayırlısı.

• 2 senedir nasıl iş bulamıyorsunuz? garson olarak çalışsanız en az asgari ücret alır gündelik ihtiyaçları karşılarsınız

1|1
    0|0
    • 3ay

daha önce bankalarda üst düzey yöneticilik yaptım ve üst düzey yönetici olarak iş bulmanız zaman alıyor maalesef, garsonluğu küçümsemiyorum tabiki ama benim yapabileceğimi sanmıyorum, danışmanlık yaparak gündelik masraflarıı çıkarıyorum onda sorun yok şimdilik, ama borcumun sürekli artması psikolojimi bozuyor

• 3ay

Allah kimseyi göğe çıkartıp birden düşürmesin siz yinede hayata tutunun az maaşta olsa biyereden başlayn

• 3ay

teşekkür ederim görüşlerin için, bir şekilde birşeyler yapmaya çalışıcam

• Mesleğin var mı yeni bir girebilirsin ve 4 5 sene borç sürecek diyorsunuz çalışın bir belki para biriktirip o kadar sene sürmez ama ilk önce kotude olsa bir işe görmeniz Greek
    En azından geçici olarak biyer olabilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...