Annemle Küsüm Yardım?

Herkese merhaba öncelikle. Ben annemle bir kaç olay yaşadım kendisi epey sinirli biridir kavga edince küfürler eder ağzına geleni sayar hem önceden yaşadıklarım olsun hemde şimdiki olay olsun acayip derecede kızgınım bana sinirliyken ettiği laflardan biri reddederim seni idi. Ve tartışmayı burda anlatamam ama inanın o kadar saçma bir sebep o kadar küçük bir sebepten beni reddedeceğini söyledi ki eğer öyle bir şey yaparsam. (Reddetme nedenlerinin yanından geçmez) ve o kadar canımı acıttı ki. Benim annemle babam ayrı ben bu tartışma olduktan sonra babamı aradım onla kalmak için ev çünkü habire huzursuz hep bir tartışma kardeşlerimde var evde habire herkes birbiriyle tartışıyor bir kaç gün kafa dinlemek için babama gideceğim sizce nasıl yaptım iyi bir fikir mi cidden çıldıracağım arkadaşlar:(

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• gidince annenle sorunların çözülecekse git. yoksa annene hissettiklerini anlat belki bir çözüm yolu bulursunuz

1|0
    0|0
    • 3ay

Hiç bilmiyorum. Kendisi kincidir sorun çözülmeyecek ben gitsem. Konuşmaya çalışınca beni anlamadığı için sinirleniyorum o da bağırıyor o sırada. Hep kendi dediği haklı öyle görüyor.

En İyi Kız Görüşü

• İyi fikir bir süre kafa dinle sen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sebebini bir bilsek

1|0
    0|0
    • 3ay

Çok uzun bir konu ve konunun içinde başka konular var karmaşık o yüzden anlatmak istemedim uzun uzun..

• 3ay

Mesaj atabilirsin.

• Anneyle olunmaz annendir git elini öp af dile.

1|0
    0|0
  • annelerle küs olunmaz drhal çiçek al ve elini ö

1|0
    0|0
    • 3ay

Hiç istemediğim bir durum ama o kadar canım acıyor ki dediklerinden.

• 3ay

ne olursa olsun isterse dünyanın en kötü insanı olsun ama sen her zaman ona karşı hep itaat et üzme kişiliğinide Allah affetsin senin öyle davranman seni çok büyük bir kişiliğe sahip kılıp sonradan annen fark edip senden özür bile diler

• kizm git calis evde curuyup gidiyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...