Rus kadınlarını beğenip, takdir eden erkekler neden kızlarını ruslar gibi yetiştirmiyor?

Rus kadınlarını beğenip, takdir eden erkekler neden kızlarını ruslar gibi yetiştirmiyor?

6|2
21|27

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet mantıklı bir öneri ama milliyetçilik ayrımı yapmayın bence. İnsan insandır. İyisiyle karşılaşır herkes umarım.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ben yapmıyorum ama her fırsatta kendi milletini aşağılamaya çalışan erkeklere bu soruyu sormak gerekiyor.

• 3ay

Teşekkürler yorum için 😇😄

• 3ay

Ne demek :)

En İyi Kız Görüşü

• Kıymet bilmez bir güruh sadece onlar. Türk kadınları gibi fedakar insanları bulmuş bunuyorlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• 1- Rus kadınlarını ne kadar iyi tanıyorsun?
    2- Ben kızım olursa onu Rus kadını gibi yetiştireceğim. Bunun ne demek olduğunu sorarsan anlatırım.
    3- Ben Rus kadınlarını zerre kadar sevmem. Tercihim hep Türk kadınlardır. Ama bunun sebebi, Türk kadınlar Ruslardan daha iyi diye değil. Başka kişisel sebeplerim var.
    4- Hİç bir ülke kadınını alçaltmak, yükseltmek doğru değildir. HEr kadın ve insan, kendi ülkesinin kültürünü aile anlayışını taşır normal olarak.
    5- Rus kadınlardan hoşlanan Türk erkekleri geneli teşkil etmez, tüm Türk erkeklerini olaya katman yanlış.
    6- Rus kadınlarını beğenen Türk erkeği diye birşey yok ya da çok az aslında. "Rus vajinalarını beğenen" erkek bol miktarda var. Bunu ayırt etmeyi öğren!

1|0
    0|0
  • Türk erkekleri Rusları begenir Türk kızları İtalyan İspanyol der
    birbirlerini sinir eder bel altı vururlar
    sonra ailesininde onay verdigi bir Türk kızı ya da erkegi ile evlenirler..

1|0
    0|0
  • Vurdu gol oldu :D

5|0
    0|0
  • Rus kadınları en sadık kadınlardandır lan nataşalar var diye kötümü oluyorlar en azından orspusu bile bizimkilerden kaliteli, erkekleri votka düşkünüyse onların sorunumu bu. Türk erkeklerin dende kızlarından da daha iyi özelliklere sahiptir bence ruslar bizimkilerin kafası anca piçliğe bassın. Rus kadınları belli şeyden sonra öZellikle çirkin erkekle evleniyolar ki kocaları onları aldatmasın diye, kaç tane türk kızı ya da erkeği bunu düşünerek böyle bişi yapar sence.
    Keşke bizim ülkemizdee de bazı şeyler çirkinleşmemiş olsaydı zihinler pis ondan böyle burnumuz boktan çıkmıyor zaten.

0|1
    11|0
    • 3ay

O kadar saçma bir yorum ki. Sen karın seni aldatmasın diye çirkin biriyle evlen o zaman! Kafaya bak.

• 3ay

Çirkin biriyle evlen o zaman niye rusa gidiyorsunuz ki? Kendi lafıylad kendini vurmak guzel olsa gerek😂

• Rus kızları bir melek..

0|1
    3|0
  • Hazır yetiştiren varken bize düşmez.

0|0
    1|0
  • Hiç ayrım yapmam bu konuda

0|0
    0|0
  • Yetiştirme değil fizik ve güzellik yani senin gibi Kezbani Rus gibi yetiştir sek ne olur saç sakal birbirine Karışmış sin

0|0
    5|0
    • 3ay

Ahaha sana anca gülünür 😂 söylediğin şeyin yanlış olduğunu sen de biliyorsun olay sadece fiziki değil. Davranış biçimi, ilişki yaşama şekli, cinsellik anlayışı vs, uzar bu. Ama siz kendinizi kandırmaya devam edin embesiller 😄

• 3ay

Dedi, Kezban yakıştırması yapan şahıs.

• 3ay

kezban değilsin fırlamasın birden çıkmışsın yavaş yavaş değil yani

• çiçek mi bu

0|0
    4|0
  • Kızı yoktur belki.
    Belki de eşinden ayrılmış, kızı da annesinde kalıyordur. Bundan olabilir.

0|0
    2|0
  • güzel mantık..

0|0
    0|0
  • Bilmyiorum onlara soralım

0|0
    0|0
  • Sizler o erkekleri italyanlar gibi yetistirdiniz mi sanki?

0|0
    0|0
  • Tespit başarılı da =/ Bu biraz da uzaktan davulun sesi hoş gelir mevzusu.

0|1
    0|0
  • çünkü bizlere ters

0|0
    1|0
  • Sorsan delikanli onlar zaten.

0|0
    0|0
  • Rus kızlarini tip güzelik bir olarak beğeniyoruz örf ve adetlerimiz farklı

0|0
    4|0
  • Begenelner huyunu degil fiziklerini goruntusunu seviyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Mesela nereye, saat kaçta gideceğine kendisi karar verebilir. Biz de öyle mi oluyor ezici çoğunluk öyle değil. Kıyafet konusu mesela. Cinsellikle olan şeyler. Bilmem anlatabildim mi!

• 3ay

Bu kapasiteye yorum yapmam bile zaman kaybı.

• 3ay

Su anlamsiz triplerinize cakaniza oluyom ya 2 dk prenses oluyorsunuz simdi aynaya bak ben kimim diye sor bakim..

• Begenmiyorum onlar kadar genis degilim

0|0
    0|0
  • ruslar candir!!!

0|0
    0|0
  • Aslında yeni nesil ruslara çok benziyor, Daha çok paraya isme şana şohrete önem veriyorlar

0|0
    0|0
  • owwww vurgu gol oldu :D

0|0
    0|0
  • Sanane

0|0
    0|0
  • Rusun sesi uzaktan hoş gelir

0|0
    0|0
  • senin tadını alınca unutuyor

0|0
    0|0
  • umarım bunun ilersine gidip Türk erkeklerini aşağılayıp gavurlarla karşılaştırmıyorsundur!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Çok mantıklı soru :D

1|0
    0|0
  • Çunku pezeveng-lik beleş canım 😂

1|0
    0|0
    • 3ay

Terbiyesiz.

• 3ay

Belki Ruslar çok güzel sohbet ediyorlar, çok tatlı dilliler, ellerinde çok marifet var, lezzetle yemekler yapıyorlar. Eh erkekler de vakit geçirmeyi seviyor haliyle. Neden hemen kötü gözle bakıyorsunuz? İçiniz kokmuş sizin 😒

• 3ay

Dedi ve kendini kandırdı 😂 karşında 0-6yaş birisi varsa bu dediklerine inanabilir oda belki😂

• Ciddi anlamda mentikli senı tebrik ediyorum

1|0
    0|0
  • Hobaa yapistir... Sorunu çok begendim 😄😄😄

1|0
    0|0
  • Dimi hepsinin yatak marifetini ağzı sızlanarak anlatan Türk gençlerimiz yarın bir gün baba olduğunda bakalım ne yapacaklar.. bu kafamdaki erkekler zaten çocuğunu hep kisitlar

0|0
    0|0
  • Cok güzel bir soru canim onlar kizlarini öylede yetistirir zeten isimlerinide Natasa Olga falan koyarlar

0|0
    0|0
  • owwwww :D zor soru :D :D

0|0
    0|0
  • Onları istiyorlar ama türk kızlarının onlar gibi olmasını istemezler.

0|0
    0|0
  • Soru budur helal olsun :D

0|0
    0|1
  • Güzel bir soru olmuş bu

0|0
    0|0
  • alkışşşşş :)

0|0
    0|0
  • Hadi bakalım beyler

0|0
    0|0
  • yobazlar

0|0
    0|0
  • yürü bee

0|0
    0|0
  • Hadi bunuda açıklayın

0|0
    0|0
  • Rus rus diyorlar, Ruslarda bunlar için ölüyordu.

0|0
    0|0
  • Vaay 👍🏻👍🏻👍🏻

0|0
    0|0
  • güzel soru , açıklayın hadi :-D

0|0
    0|0
  • Nasi yani

0|0
    0|1
  • Haklısın :d