Kapat

3 yıllık kuşumu kaybettim canım çok yanıyo yaşayanlar bir tavsiyede bulunabilir mi 😞 ?

Boncuğumu boncuk gözlümü bu sabah kaybettim 😭 . 1 haftadir hastaydi zaten benim yuzumden oldu yemleri bitti yeni yemlerini açtim boceklenmiş akşamdi yeni yemde alamadim bende kivircik salatalik koydum baya yediler ondan mi oldu bilmiyorum vicdan azabindan ölüyorum o kadar masumdu ki onun o masum yüzünü o narin nazlı hallerini dusundukce o kadar acıyı nasıl kaldırdı nasıl dayandı bilmiyorum düşündükçe içim yanıyo aksamdan beri ağlıyorum o ufacik beden neler yaşadi kim bilir. Veteriner iğne yazmisti bugun yşasaydi 3. İğnesini olucakti dün fenalasti dibe coktu zsten ayakta duracak hali yoktu bugün sabah gozumun onunde öldü hast yatiyodu birden bire iki üç kere çırpındı düştü son kez öpebildim sadece o masum yüzünü yazarken bile ağlıyorum geçmiyi gitgide daha cok artiyo acisi. Ustune arkadasi vardı bitane ama sürekli eziyet ederdi boncuğa boncuğun sesi çıkmazdı zaten hiçbişeye biz müdahale ederdik gördükce şimdi kızıp yalniz kalsin istiyorum ya da geri veriym diyorum bikere daha bu aciyi kaldiramam diye ama ya gittiği yere uyum sağlayamaz kötü birine düşerse diyorum odama girdiğimde hiç kuş sesi duymamaya dayanamam ama orda tek basina gorunce onu boncuğu arıyo hep gözüm boncuk gibi bir kuş alsak diyorum benimde acım hafifler belki bu defada boncuğa ihanet etmiş hissediyorum kendimi kimse onun yerini tutamaz o benim ilk kuşum ilk göz ağrım ama zaten canım yanıyo sağlıklı dusunemiyorum ne karar verecegimi şaşırdım lütfen ankete oy verin yoruma nasıl dayanicam nasil kabullenicem nasil kurtulucam bu vicdan azabindan öneri verin delirmek üzereyim şimdiden çok özledim onu resimlerine bakamıyorum lütfen hayatinda hayvan sevgisi tatmamis bunu altiustu kuş diyecekler yorum yapmasin size yemin ederim kardeşim kadar çok seviyorum onu 😞😞 yeni bir kuş mu alayim yanina bunudami geri vereyim yoksa tek basinami kalsin

• Bırak yalnız kalsın
    33%(4)24%(4)Oy Ver0%(0)
  • Geri ver
    17%(2)12%(2)Oy Ver0%(0)
  • Yeni bir kuş al
    50%(6)64%(11)Oy Ver100%(5)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Basın sağolsun. bu tür ölümlere artık tepkisizim...
    Yemden ölmemiş. kuşlar için zaten özel kurt ve böcekleme yaparlar. Protein kaynağıdır. görmeden sebep söyleye mem ama muhtemelen ceryanda kalmıştır. kuşları boşuna veterinere götürmeyin. çoğu anlamaz. iğne bir işe yaramaz. eşleme kolay değildir yöntemi vardır. Kavga etmeleri normal. yanına eş al ama hemen aynı kafese koyma

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cok uzun yazmissin benim kusum hapsura hapsura olmustu 😢😢😢

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Uzuldum :(

1|0
    0|0
  • Üzüldüm.. hayvan da olsa sevgisi hiçbirşeye benzemez. Yerinde olsam yeni bir kuş alır sevgisini onda yasatirdim.

1|0
    0|0
    • Bende öyle dusunuyorum kafese bakinca gozum ikinci kuşu ariyo ona benzeyen bir kuş alsam hafifler belki alışmam daha kolay olur ama onun yerini hemen doldurmuş gibi olurum diye içime sinmiyo çok mu duygusal düşünüyorum bilmiyorum

• Bende öyle yaptım. Ölen kusumun aynisindan alıp acısını bir nevi sevgi olarak yasattim.

• Ya önce üzüleceksin ama sonra alışacaksın. Bak ben seni çok iyi anlıyorum ben daha beterini yaşadım sokakta yürürken kedimin ölüsünü bulmuş kişiyim ben şerefsiz bir araba çarpmış allah belalarını versin

1|1
    0|0
    • Resimlerine bakarken onu bidaha hiç göremeyeceğini bilmek o kadar acı ki hiç alışmıycak mışım gibi geliyo. Başın saolsun allah kahretsin onlari ya benzer durumuda ben yaşamiştim bir 5-6 sene rahat geçti ustunden sokakta gozleri kanlar içinde buldugumuz yavru kediyi aldik tedavi ettirdik sonra yan komşumuzun bahçeli evi vardi ona verdik çok iyi bakacağini bildiğimiz icin bu kedi cok kaza atlatti gitmis hayvan hastanesinde tedavi ettirmiş sonra mahallenin... leri köpeğe boğdurmuşlar kediyi ama sadece duymustum bunu e yaşimda daha küçüktü ağlamistim ama hayir o öyle olmamistir filan diye kandiriyodum kendimi böyle ellerinle ölünce çok başka etkileniyo insan iki kez öptüm yanaklarından son kez keşke diyorum o öleceğine ben ölseydim keske tüm bunlar bir kabus olsad geri gelse allah kimseyi sevdikleriyle sınamasın

• Aynılarını ben de yaşadım banada öyle geliyordu 2 sene sonra alıştım o zamanlar küçüktüm onu yaşadığım zaman artık canlılara bağlanmaktan korkar olmuştum

• Benim kuşumu vereyim sana:)

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...