En yakın arkadaşlarınıza dahi anlatmadığınız sırlarınız var mı? Benim var ve kimseye anlatamıyorum utanıyorum?

Detaylar soru başlığının aynısı. Gizli kullanıcı olup anlatamadıklarınızı yazın, hep beraber rahatlayalım. Ben yıllardır içimde gizliyorum mesela küçükken kuzenim tarafından taciz edildiğimi... Sizinde içinizde ne var ne yok dökün gitsin.

0|1
11|7

En İyi Erkek Görüşü

• Anlat bakim

1|0
    0|0
    • 3ay

Alemsin ya ;d dedim ya kuzenim beni küçükken taciz etti ama daha fazlası da var dün hayatımda ilk kez tokat yedim. Çok ağrıma gitti henüz 17 yaşındayım...

• 3ay

Ver o kişinin nr bana ona bir Osmanlı şamari patlatayim

En İyi Kız Görüşü

• küçükken senelerce bende taciz gördüm ama bu depresif psikolojiyi atlattım. çünkü suçlu karşımda gayet rahatken ben neden üzülüyodum. bundan dolayı kimseye anlatmıyorum çünkü dert etmiyorum.. anlatmadığım arkadaşlarıma sırrım cinsel yönelimimdi sadece. lezbiyen olduğumu da söyledim en yakınlarıma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 kişinin bildiği sır degildir saten anlatirsan sır olmaz ayukkss.

0|0
    3|0
  • var ve benimle bu ihtiyar dunyadan gocecek...

0|0
    0|0
  • Lezbiyen olduğumu kimse bilmiyor mesela 😁😂

0|0
    0|0
  • Söylersem seni öldürmek zorunda kalırım.

0|0
    0|0
    • 3ay

Profil fotoğrafın bile bağırıyor kaç benden diye haklısın beni korkutmaya yetti, sen söyleme...

• yakın arkadaşlarınım bildiği şeyler var tabi

0|0
    0|0
  • Anlat anlat dinleyen çok olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• En yakın arkadaşım kendim.

3|0
    0|0
  • Herkezin kimseye anlatamadığı şeyler olur bazen kendisine bile zor açıklar bunları

1|0
    0|0
  • Yok 😌

0|0
    0|0
  • Sırrım yok, derdimi de kimseyle paylaşmam zaten kendi içimde yaşarım

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Yok benim

0|0
    0|0
  • Sırlarım yok

0|0
    0|0
  • Bunu gizlemene gerek yoktu senin sucun olan bir sey degil ki

0|0
    0|0
    • 3ay

Anlatamayacağım şeyler oldu düşün ki gizliyim ama yine de çok utanıyorum...

• 3ay

Yapan utansin sen suclu filan degilsin😠😠

• Biri tarafından zorla öpüldüm. Uzun süre etkisinden çıkamadım ve bunu hiçbir yakınıma anlatmadım. Üzerinden 3 sene geçmesine rağmen o anları hatırladıkça göğüs kafesim daralıyor.

0|0
    0|0
  • Ben de babamın yeğeni tarafından taciz edilmiştim küçükken ben 8 o 16 yaşındaydı galiba hani kızlığıma bişey olmadı da teşebbüs etti.

1|0
    0|0
    • 3ay

Yok artık

• 3ay

Pislik ya Allah kurtarmış beni gerçekten

• 3ay

O yaşlardaki çocuklara çok dikkat etmek gerek kimseye güvenip teslim emanet etmemek gerek sizde nasıl bir travma bıraktı hayal bile edemem üzüldüm çok

Yükleniyor...