1.80cm bir kız 1.60 cm bir erkeyim dövebilirmi?

Soru yukarda kızbi erkekten güçlü olduğunu sanıyor bence yanılıyor

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• Erkek döver ama kız boyuna değilde gücüne güveniyorsa iyi darbeler yapıştırır belki dövedebilir belli olmaz güç meselesi.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama o kız ben erkeyim

• 3ay

1,77

• 3ay

Wow boyun uzunmuş sence beni alt edebilirmisin

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek tek yumrukta kızı hastanelik eder.
    İstisnalar hep vardır tabi. Narin erkek modeli ve sert kız modeli gibiler haricinde.
    Dayak yiyecek gibisin sen sanki qwe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dövemez bnce

0|0
    0|0
  • Uzun diye guclu olmaz

0|0
    0|0
    • 3ay

abı yapma lutfen ya bu ıyı bır sey dıye demıyorum ama bı bayanın bı erkekten guclu olması essegı yokusa surmektır. erkek mal oglu mal olacak yası kucuk spordan bı haber. kızda yası olgunluga gelmıs spor bakımından.. ve ıyı calısan vücutlu olacakta guclu olacak yaratılıs fızyolojısı geregı bu boyle.

• 3ay

ok tamam hımm.

• Dövemez ayi gibi degilse ve erkek ciliz degilse

0|0
    0|0
  • Erkek dover de manyak misiniz olm kavga etmeyin🐸

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Dövemez

0|0
    0|0
  • kadınlarda o inanç olsun dünyayı bile yıkarlar

0|0
    0|0
  • Kız 80 kg oğlan 50 kg ise dover , hatta finalde ustune oturup perfeckt bile yapar 😂

1|0
    0|0
  • Döver

0|0
    0|0
  • deövemez erkek her zaman daha güçlüdür tabi kız dövü soryurla falan uğrasmıyorsa erkekler kadınlardan her zmaan gucludur bide boyla alakası yok 160 lık erkek 190lık adamı da dövebilir boyla ne alakası var

0|0
    0|0
  • evet...

0|0
    0|0
  • Ablam 1.70 2 senedir kick boks yapıyor sporunu eksik etmez falan. Ablam gibi birine gelirsen sopayı yedin co. Kaç derim.. 😁

0|0
    0|0
  • Belli olmaz

0|0
    0|0
  • O kızla bir güreş tut anlar.. erkek kas olarak 8 kat daha güçlüdür kadından.. Ayrıca bruce lee örneği yeter de artar bile..

0|0
    0|0
  • dayak yersin dayak :)

0|0
    0|0
  • Ya o değil de abi bir yazmayı öğren TDK çalışanı değilim ama erkeyim merkeyim merkepim yapma abim.

0|0
    0|0
  • Bence dövemez :)
    Tabi kız dövüş eğitimi almadıysa :)

0|0
    0|0
  • At gibi maşşallah😁

0|0
    0|0
  • Bir kadın'dan dayak yersem gider intihar ederdim, hiçbir s. ik yapamaz kanka rahat ol döversin

0|0
    0|0
Yükleniyor...