Yanlışlıkla birini aradığın oldu mu?

Özellikle aramaman gerektiği gereksiz birini :D Yanlış düşüncelere kapılmaya müsait birini falan =/ Nasıl toparladın :D

1|0
18|4

En İyi Kız Görüşü

• evet bu kız beni asla aramaz bir daha diyen bir cocuğu aramıştım sevinci tavandı yanlışlıkla aradım deyip yüzüne kapattım ve onunla dalga geçtiğimi sandı slskdl

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Evet oldu , konusuyom konusuyom häla oymus gibi enson put kirmisum? Oda demezmi sen kimi ariyordun bni aradin yalnislikla diye iste ozman bir kahkaha patlattim sonra anladim bir ynlislik oldugunu😂🙊🙈

0|1
    0|0
  • diş doktorumu aramıştım zamanında

0|1
    0|0
  • Oldu tabi, gayet net şekilde aa pardon seni mi aradım , yanlış aramışım kusura bakma demiştim. Yanlış anlamaya müsait biriydi, umutlansın istememiştim.

0|1
    0|0
  • Yok olmadi hic oyle bisey

0|1
    0|0
  • Evet aradım :/

0|1
    0|0
  • Bana bak hem soruya davet ediyon hem xper vermiyon bidaha ki sefer gelmicem pfff hahahsh

0|1
    0|0
  • Yaptım öyle bir hata

0|1
    0|0
  • Kanka ben genelde yanlışlıkla arasam bile bozuntuya vermem muhabbet filan ederim 😄😄

0|1
    0|0
  • Babami aradım aşkım dedim yanlışlıkla 😀 zaten ondan sonra öğrendiler sevgilim olduğunu

0|1
    0|0
  • Cok sacma bir mesaj atmisrim ahshwj

0|1
    0|0
  • arka cebe koyunca popom arıyor herkesi geçen günde okul müdürümü aramıs dayak yiycek artık

0|1
    0|0
  • Olmaz mi bide ağır duyuyordu 😂😂

0|1
    0|0
  • Oldu bir kere konuştum 1sene sapıklık etti

0|1
    0|0
  • Annemi aricaktim gittim konuştuğum cocugu aradım sonradan farkına vardım kapatim yüzune

0|1
    0|0
  • gece saat 2 de uyku sersemliği ile hiç sevmediğim bir kizi aramıştım. meşguldü numara😄

0|1
    0|0
  • Hayir hic aramadim seni ariyim 😃

0|0
    0|0
  • numaranı ver seni arıyım sonra yanlışlık oldu diyip tekrar ararım bebek :D:D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Oluyor bazen öyle şeyler. Adjsh

0|1
    0|0
  • Of ya telefonunu 2 gün önce alıp yeni tanıştığım çocuğun watsapp profil fotoğrafına büyütüp bakıyım derken arama tuşuna basmıştım. M k o butonu profil fotosunun yanına koyan mantığın içine ediyim.

0|1
    0|0
  • whatsapp sagolsun her günümüz bunla geçiyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...