Yurt dışında bir adam beni durdurup çok güzelsin dedi :) ?

Uzun zamandır iltifat almıyordum çook mutluyuum :) İşte bir kızı sevindirmek bu kadar basit. Yurt dışına yabancı arkadaşımın daveti üzerine onu ziyarete gittim. İşte orada poğça falan almak için fırına gitmek istedik fırının içine girdik poğaçaları aldık yedik dışarı çıkacağız bir adam bizi durdurdu ve yabancı dil konuştuğumuzu anlamış ki arkadaşıma bu kız nereli diye sordu arkadaşım ''Türk '' dedi o da Türk kızları çok güzel oluyormuş dedi ve gitti ben tabi ne dediğini anlamadım arkadaşım bana tercüme etti :) Hiç böyle iltifat almamıştım. Bu mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim çünkü farkettim ki benim bir iltifata ihtiyacım varmış. Sizi de böyle sevindiren bir olay oldu mu?

0|1
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar mutlu oluyorsun madem sabah siteye girdiğinden haber et çok güzel olduğunu dile getiricem iltifat edicem :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben bikeresinde yolnan gidiyorum :D genctim 19-20 yaslardayim tabi.. karsidan bir amca geliyo elinde 1000500 tane renkli balonlar. keske benim olsalar diye ic gecirdim. amca yaklasinca kizim balonlari sana veriyim para da istemiyorum metroya bincem bunlari orda tasiyamam dedi. ben nasil mutlu bide inanmiyorum ya hic yoktan o kadar balonum oldu :D en mutlu oldugum andi :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Ahahahah süpermiş yaa :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Güzel birşey tabi, bazı insanlar sırf bunları çevresinden duymak için yalandan arkadaşlıklar yapıyor.

1|0
    0|0
  • Turkler aynisini deseydi abaza derdi kizlar askinti derdi

0|3
    0|0
  • Valla sizin su beyninize hastayim bea.
    La ben sevmedigim kiza iltifat edemem etmem, hep kaybediyorum.
    Mesele hep suslu sozcuklerde..

0|0
    0|0
  • Allah mutluluğunuzu daim etsin ama aynı iltifatı sakallı bir müslüman kardeşiniz yaparsa da gözüne biber gazı sıkmayın e mi?

0|0
    0|0
    • 3ay

Açıkcası korkarım zaten bu adamdan da korktum ama sonra anladım ki niyeti kötü değilmiş

• 3ay

ben güzel bayan görünce cennetine dön huri deyip kaçan gidenlerden olduğum için korkmadan ziyade sürpriz etkisi yaparım genelde...

• yabancı diyince mutlu olursun ama aynısını bir Türk deseydi abaza olurdu sapık olurdu binbir türlü şey olurdu hatta taciz etti tecavüz etti diye bağırırdın :D

0|0
    0|0
  • afedersin de biz desek türkiyede adımız abazaya çıkar, kezbanların ağız kokusunu mu çekelim iltifat edelim derken?

0|0
    0|0
  • Türkiye'de "AAHHYYYY SAPIĞĞKKKK" diye bağırırlardı. ._.

0|0
    0|0
  • Biz desek küfrü yeriz nasıl adalet bu anlamış değilim.

0|0
    0|0
  • Bu olay Türkiye'de sana yapılsaydı buraya ' taciz edildim ne yapmalıyım?' diye soru açardın.

0|0
    0|0
  • Bencede çok şekersin bir çocuk gibi

0|0
    0|0
  • Yalan söylemiş

0|0
    0|0
  • Türkiyede biri yapsa tokadı basar ya da hakaret ederdin

0|0
    0|0
  • Avrupa mi usa mi o yurtdisi bilemedim ama o soguk nevale tipler hic oyle degildir.

Samimiyet turklerdedirr

0|0
    0|0
  • Resmini görsem belki bende iltifat ederdim :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok burada resmimi paylaşsam herkes olmayan egomu düşürmek için hakaret eder

• 3ay

Neden öyle dedinki neden hakaret etsinler

• Bunu türkiyede yapsalar hadi ordan salak der arkanıza bakmadan kaçarsınız..

0|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkür ederdim ama yinede korkardım

Kızlar Ne Diyor 4

• yabancılar avrupualılar türk kızlarını pek bir beğeniyor nedense:)

1|0
    0|0
  • Olmustu:)) adamin biri (rustu).. you are very beautiful dedi gitti

1|0
    0|0
    • 3ay

Yabancılar çok iyi yaa :)

• 3ay

Türk erkekleri de anca bizi küçümser

• 3ay

Aaaayneenn. aslinda sana bisey söyleyim mi.. bak yurtdisinda yasiyanlar malum maddi yönden rahat olduguu icin kendilerine bakim yapabiliyor, özenebiliyorlar. ama türkiyede herkesi öyle imkani olmayinca bizim türk erkekleri kezban, cirkin diye asagiliyor. o cok begendikleri avrupali kizlardaki imkan, bakim vs bizim türkiyedeki kizlarda olsa, ohooo.. salyalari akardi bizim erkeklerinde

• Ayy nasıl tatlı insanlar var hala yeryüzünde 😍

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynneen bak uzun süredir gülümsemiyordum ona borçluyum :)

• Adam bayağı sapikmis

0|0
    0|0
Yükleniyor...