Tek sermayesi güzelliği olan kadınlar yaşlanınca nasıl para kazanacak?

Mesela güzel yüzlü ve vücutlu bir manken paraya para demezken, yaşlanıp buruşunca kimse suratına bakmayacak o zaman nasıl para kazanacak? Hep düşünmüşümdür

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Günümüz teknolojisindeki estetik imkanlarıyla ölene kadar güzel kalır onlar fljdkd

0|0
    0|0
    • 3ay

istediği kadar suratını gerdirsin istediği kadar sarkmış memelerini dikleştirsin erkekler artık aptal değil. taze genç çıtır kızlarla beraber olmak varken yaşlı kokona kadınlara bakan erkek biraz maldır :)

• 3ay

Eminim ki tarihte her dönem, bunu yapacak olan "mal" erkekler olacak... Zira estetik algının, küçük nüanslar haricinde, sabit kaldığı toplumlardayız.. Sektör işi biliyor

En İyi Erkek Görüşü

• illa bana kadınları anlattıracan kardeş bak bir iki kişiye yazdım bunları iyi okukadınlar farklı yaradılıştadır erkekler gibi değildirler.. bir erkeği cezbeden şey ilk olarak kadının güzelliği ve vücut yapısıdır.. ama gelin görün ki kadınlarda bu iş böyle olmuyor.. hiçbir kadın sadece erkeğin çıplak vücuduna bakarak tahrik olmaz.. kadını tahrik eden şey nedir bilirmisiniz?
    ''lüks ve rahat yaşama özlemi...'' erkekse bunun için bir araçtır..
    erkeğin bıraktığı intiba bir kadın için herşey demektir !!
    ''zengin giyimli ve havalı bir erkek'' ...
    işte bu kadar basit... yakışıklılık , adaleli vücut vs hiç önemli değil.. belki genç kızlık döneminde okula giderken kısmi olarak önemli olabilir ama yaş ilerledikçe o duygu kaybolur ve yerini tamamen para özlemine bırakır..
    kadınlar o yumuşak tenlerinin altında korkunç bir maddecilik barındırırlar !!! o kadar ki, inanın lenin marks bile o nispette maddeci olamaz..
    erkeklerse tam tersi anında kadının vücut güzeliğinin tesirine giriverirler.. kadının zengin olması falan 2. planda kalır..
    bazen şüphe ediyorum kadın orgazm olurken bile rol mü yapıyor diye !!! bunu yapan çok kadın var biliyomusunuz..
    eğer zenginseniz ve beraber olduğunuz kadının sizi sevdiğini düşünüyorsanız yüzde 99 nokta 99 oranında yanılıyorsunuz !!!
    kadınları iyi tanıyan biri olarak söylüyorum ve adımı nasıl biliyorsam bunu da o şekilde biliyorum..
    erkekler fizikman güçlü olmalarına rağmen ruhen saftırlar..
    kadından dürüst olmasını beklemek taştan su çıkartaya çalışmak gibidir !!! çünkü kadın erkeğin gözünün içine baka baka gerçeği inkar eder ve bundan rahatsızlık da duymaz...
    artık tiksinti geldi.. bedenim kadın vücudunu özlerken diğer taraftan ruhum da iğreniyor...

0|0
    0|0
    • 3ay

maşallah kardeş kısa zamanda bu kadar şeyi nasıl yazdın :)

• 3ay

iki kişiye yazdım kardeş en iyi görüş seçildi önceden yazmışdım ama kadınları iyi tanırım rahat ol

• 3ay

kadınlar konusun da uzmanım alanımdır kardeş iyi oku her harfi analiz et oldu mu ah akdınlar ah şeytangillerden bir tür bir geçiş formu bir ara tür bir primat

Kızlar Ne Diyor 3

• Şimdiden yatırım yapıyolardır

0|0
    0|0
    • 3ay

hazıra dağ dayanmaz ki istediği kadar para biriktirsin elbet o paralar suyunu çekecek

• o zamana kadar yatırımını yapmıştır

0|0
    0|0
  • Para biriktirmeli. Yoksa yesilcamin cefakar oyuncusu aç kaldı gibi haberlere cjkabilirler.

0|0
    0|0
    • 3ay

hiç acımıyorum öylelerine Allah affetsin ama gençken her haltı yiyip yiyip yaşlanınca ciyak ciyak ağlıyorlar

• 3ay

Yani zamanında kazanmış ve yemiş. Anam mi babam mi niye sahip çıkayım.

Erkekler Ne Diyor 3

• fitne fesat yaparak ortaligi karistirip dost gibi gorunup millete yamanarak...

0|1
    0|0
    • 3ay

aynen yaşlanmaya yakın zengin kocaya kapağı atmak için bin takla atıyorlar

• yaşlılarında bir alıcısı var :)

0|0
    0|0
  • Parasıyla yatırım yapamaz mı? :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...