Kadınların açık giyinme amacı ne?

Sanki sıcak bir tek onlara etki ediyor.
Bir insan neden sever ki müze gibi kendisini serigilemeyi, veya hic utanmaz mı?

1|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• Sorma bayılıyoruz gözünüzü dikip öküz gibi bakmanıza emin olun sizin sadece sizin için giyiniyoruz

2|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin düşündükleri olmadığı kesin kardeş kadın ve erkek doğası anatomisi çok farklıdır hormonal bir çok konu
    inan kadınlar kendi rekabetleri peşin de emin ol
    kadın için erkek maddedir kısaca kadınlar materaylisttir gününümüz de lenin marx bile o nisptte olamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İstediğimiz şeyleri giymekte özgürüz , bedenimi seviyorum istediğimi yaparım. Beden benim bedenim kimseyi de ilgilendirmez. Kışın da etek giyerim yazın da bunun mevsimle alakası yok insanın kendisiyle alakası var kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle giyinmeli bir insan.

0|0
    0|0
  • Neden utanmazlik olsun ki gercekten istedigi kendine yakistirdigi icin istedigini giyen kadınlara saygi duymak lazim. Bir genelleme yapilmamali. Kendini teshir etmek ocin giymeyenler gibi tersi durumlarda olabilir. Tersi durumda yanlis ve hos degil ama herkese genellememelisin acik giyinmeyi. Önemli olan acik ya da kapali giyim degil onu nasil tasidigin ve nasil hal ve hareketlerde bulundugundur. Davranislardir insani utanc verici diye itham edebileceginiz kriter

0|0
    0|0
  • giyim tarzi bu herkesin Fikri kendine sonucta

0|0
    0|0
  • Sicak

0|0
    0|0
  • Asil görünmektir :D :D Biz kadınlar bile dönüp bakıyoruz erkeklere ne diyelim. Açık giyinmenin de adabı olur ama herkesin hayatına kimse karısamaz :D çok tehlikeli bir konu açmıssın :D

0|0
    0|0
  • Utanmaz

0|0
    0|0
  • Herkes istediğini giymekte özgürdür sen buna karışamazsın veya yargılayamazsın.

0|0
    0|0
  • Sıcak cunku bir sebebi olmak zorunda değil

0|0
    0|0
  • açik giyinmiyorum erkekler yüzünden

0|0
    0|0
  • Amaçsız bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• senin boyle dusunme amacin ne? kafan orumcek agi baslamis bagnaz olabilrimisin?

2|1
    1|3
    • 3ay

Tamam, bekle bir tane seni takdir edecek bir kiz cikacak 👏 Ben dusunmuyorum, olani soyluyorum. Merak ettim.. Seni neden gerdi ki.

• demek ki utanmıyorlar kardeşim

0|0
    0|0
  • Evet, insanlar kendini müze gibi sergilemeyi seviyor ve müze gibi sergileyemezsin diyen hiç bir yasa yok. İsteyen istediğini giyer size ne ya?

0|0
    0|0
  • Onlar bizim için iki santim uzun giyse biz de 2 metre öte tarafa baksak hayat nasıl kolaylaşır di mi?

0|0
    0|0
  • açık giyinmek

0|0
    0|0
  • ya rahat görünmek. karışmak saçma bence abartıya kaçmadıktan sonra.. geçen avmde bir kızın külodu görünüodu dkmdmd

0|0
    0|0
  • seksi olma cabaları

0|0
    1|0
  • Senin gibi yobazlar yüzünden taciz olayları oluyor. Zihniyetini değiştir.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum belki kadinlarin ahlaksiz oluşundandir

0|0
    1|0
  • güzelde olsalar neyse

0|0
    0|0
Yükleniyor...