Uzaga evlenmek ve yanliz kalmak?

1 yildir evliyim.. orduluyum. evlendim istanbula geldim. Cok severek evlendik. insanin hayati tamamen degisiyor. Evlenmeden once aktif bir hayatim vardi. calisiyordum , su an çalışmıyorum; is bulamadim.. evde zaman geçiremiyorum. Ben bu degilim ! Kendimi yanliz hissediyorum burada arkadasim yok.

0|2
9|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bide bana bak. Taaaaaa canadaya geldim... Annem benden 7 bin km uzakta. Kimsem yok. Turkceyi internette yazarak konusuyorum. Cevremdeki kadinlar benden yasca cok buyukler ve cok slkllcilar. Is bulamadim hala. Cok slklclllll

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İş ara

0|0
    0|0
  • O zman gercekten iş ara ewde oturma gıt nereye basvurmak istiosan elden cv ver hem zman gecer hem iş bulursun yeni arkadaslar edinirsin tabi bu arada eşinide boşlama

0|0
    0|0
  • işte bu sebeple çevre değiştirmek zor ama bazende bir bakıyorsun ki yeni arkadaşlar yeni ve harika bir iş kocan çocukların bu erkek için eş kısaca biraz da şans yani bunlar.

0|0
    0|0
  • Bazen 2 kere düşünmek gerekiyor.

0|0
    0|0
  • İstanbul'da yalnızlık çekmesin daha aktif ola bilirsin mutluluklar

0|0
    0|0
  • Zamanla alisirsin

0|0
    0|0
  • Olur gider 😂

0|0
    0|0
  • Hayat işte efenim 👍👍

0|0
    0|0
  • Yazık be hemserim :)

0|0
    0|0
  • Calisan kadinlar icin zor olsa gerek

0|0
    0|0
  • Simdiki ew kadinlari cocuk annesi olup cocuk buyutoyu en gzl sey bebekk kocanla sewis

0|0
    0|0
  • İstanbul'da iş imkanları geniş biri olmasa diğeri olur aramaya devam et bence

0|0
    0|0
  • arkadaş bul kendine burdan onla gez takıl işte :)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Kendini geliştirceğini düşündüğün kurslara ya da değişik aktivitelere yönelebilirsin hem arkadaş da edinirsin

0|0
    0|0
  • Evlenmeseydn

0|0
    0|0
  • zamanla olur arkadaş,, aslında bir çocuğun olana kadar canin hep sıkılır insan alışamıyor hemen o düzene bebekle güzel vakit geçiyor

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun geçer zamanla

0|0
    0|0
  • iş bulunca arkadasın da olur alısırsın

0|0
    0|0
  • ordunun neresi :)

0|0
    0|0
  • Ayni seyi umarim ben bir kac yil sonra ben yasamam ben de istanbulluyum ordu ya evlenip yerlesmeyi dusunuyoruz cok asiri dusunduruyor beni bu durum ve orada yalnizliktan bunalmaktan korkuyorum 😣

0|0
    0|0
  • öyle olur evet iş bulursan düzelirsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Artik is bakmıyorum. Tek ihtiyacim olan birseylerle ilgilenmek.. insanlar tanimak.. cok tuhaf bir duygu bos yasiyomussunuz gbi hissediyosunuz. Beni tek mutlu eden ^aa kocam geldi zil caldi^ .. aksama kdr zaman gec mi yor :(

• 3ay

İstanbul büyük mutlaka birşeyler bulursun ya kurslara yazıl

Yükleniyor...