Başım belada olabilir mi yardııımm?

Bana çok büyük bir yanlış yapan birine instagram mesenger aracılığıyla hakaret ettim beni dava edeceğini 7000 tl'mi alacağını söylüyor. Hakaret dediğimde aslında mesleğini haykırdım Or... u diye. Savcılığa gidiyorum dedi hemen hesabı sildim. Elimde mesleğine ispatlayacak whatsapp yazışmaları var sizce başım belada mı?

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• yapacak olsaydı sana haber vermek yerine yapardı korkağın teki salla

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hıc bır şey olmaz savcı bakmaz bıle dılekceye takıpsızlık kararı verır bıter ulke zaten karışık hakım ve savcı yetersız bır de bu davalar ıle kım ugrasacak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Evet belâda

0|1
    0|0
    • 3ay

Whats app yazışmalarında küfür ve hakaret yoksa, faceden de ekran görüntüsü almadıysa sorun olmaz ama şikayet ederse biraz başın ağırır.

• 3ay

Buradan danışma hizmeti vermiyorum :) kafa dağıtmak için kullandığım bir site

• 3ay

Tam olarak danışma değil aslında. Neyse yinede teşekkürler...

• Boşver ya neden hakaret ettin ki

0|1
    0|0
    • 3ay

Benim hakkındaki hastalıklı düşüncelerini etrafındakilere yayıp benim başkalarıyla da aramı bozduğunu farkedince sinirlendim. Yapmasaydım daha iyiydi tabi

• 3ay

Neyse küçük bir özür dile kapansin

• evey mahkemeye gider ama bişe olmaz

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum :D

0|1
    0|0
  • Ya yok be. Hiçbir şey olmaz merak etme.

0|1
    0|0
  • Belada evet hakaret davası açabilir

0|0
    0|0
    • 3ay

açabilirde benim kim olduğumu bulabilir mi ona emin olamıyorum instagram hesabını hemen kapattım mesajlar ondan silinmedi ama kullanıcıya ulaşamazki kullanıcı zaten benim adıma değildi

• 3ay

Evlisin çocukların var ve eskortlar ile kadın kız ile geziyorsun :)

Biraz kendini sorgula derim namus birtek kadına özgü birşey değildir !

• 3ay

iyide evliyim demedim ki çocuklarım var dedim ikisi biraz farklı öyle değil mi?

• Sen onu rencide etmek amaçlı söylemişsin. O bir meslek değil hakarettir. Hayat kadını mısın diye sorsan mesleğini sormuş olursun okey. Orosspu ile birlikte olan erkek de günaha ortak oluyor bilmem anlatabildim mi? Erkeğin orruspusu da sensin o halde.

0|0
    0|0
    • 3ay

senden olaya farklı bir yorum katmanı isteyen oldu mu benim sorumun cevabı bu değil boş yapma

• 3ay

Ceza alırsın. Al sana konu yorumu. Inşallah da çok ceza alırsın.

• 3ay

bana bir ceza daha olsun sana da 1 kilo kına alayım hatırlat.

• baya yani :D

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum seni korkutmaya çalışmış bence başarmışda eğer öyle birşey olursa bile sen yinede haklısın çünkü mesleği iyi birşeye benzemiyor dediğine göre öyle bir iş yaptığı için senin ona hakeden şeyi söylediğin için suçlu değilsin bence

0|0
    0|0
  • belada ki haklı yani hak etmişsin

0|0
    0|0
    • 3ay

pardon!! ne anladın ki yazdıklarımdan haklıyı haksızı ayırt ediyorsun. Ötesini berisini biliyor musun?

• 3ay

sorun her ne olursa olsun onun suçunu da değerlendirir seninkini de sen mesleğine hakaret etmişsin bir ikincisi kız da bir şeyler yapmış belli ki aranızda bir husumet var savcı bunu da değerlendirir

• 3ay

Yani

• Ne yazismalari var elinde?

0|0
    0|0
    • 3ay

Valla yazışmaların büyük bir çoğunluğunun ekran fotoğrafı var yani tam olarak mesleğini belli etmesede samimi konuşmalarımız var ki daha öncesinde masaj salonunda basılmış fakat kendisi iş üstünde olmadığı için şahit olarak mahkemeye çıkmış, onun dışında bir kişiyi yaralamış ve hakime mesleğinden bahsetmiş bunları kendisi anlattı tabi
      ne kadar doğrudur bilemeyiz

• 3ay

Belki ona taciz etmissin gibi olmaz mi

• 3ay

Sanmam aşkımlı, canımlı mesajlar zaten aramızdaki bu tarz konuşmayı o başlattı

• hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• olabılır

1|0
    0|0
  • Aynen her an evine mahkeme için tebligat gelebilir.

0|0
    0|0
  • Şimdiden para biriktirmeye başla.

1|0
    0|0
    • 3ay

başına böyle bir olay gelen birine şahit oldun mu?

• 3ay

yandık diyorsun yani peki ne kadar zamanda acaba bulurlar beni. hesap benim üzerime değil ama instagramı telefondan kullandığım için hesabı silmiş olsamda bir şekilde instagramdan bilgileri isteyecekler falan sonuçta ulaşırlar

• 3ay

Konuştuğun ıp den bulurlar rahat ol.

• Sallamıştır.

0|0
    0|0
  • olabilir.. sonucta kimseye böyle deme hakkınız yok... af dileyin bence

1|0
    0|0
  • Madem korkacaksin neden kadına hakaret ediyosun. Az erkekliginin hakkını ver. Korkma bişey olmaz.

0|0
    0|0
    • 3ay

Korktuğum para pul değil başka endişelerim var bakmakla yükümlü olduğum çocuklarım var hem onların duymasını istemem hemde işimden gücümden olup onları sıkıntıya sokmak istemem. Yoksa korkmam ne korkacam şu an karşısına dikilir hesabını sorardım.

• Cumhurbaşkanına hakaret etmediğin sürece rahat olabilirsin

0|0
    0|0
    • 3ay

bende tam onu düşünüyordum millet sosyal medyadan devlet adamlarına sürekli hakaret ediyor ve başkalarının hakaretlerin paylaşıyor o zaman memlekette adam kalmazdı :)

• 3ay

kavgalıyız zaten görüşmüyoruz arasamda açmaz

• 3ay

küfür edenin ben olduğumu bile bilmiyor,

Yükleniyor...