Sütyensiz gezme modası nedir?

Afrikalı üstsüz kabile kadınlarını bu zamana kadar medeni bulmayıp ilkellikle suçlayanlar şimdi kendi memelerini sergilemeyi medeniyet adı altında yapmaya çalışıyorlar. Başka bir hususta dışarda o kadar sapık ruhlu insan varken bunu yapıyor olmalarıdır. "Dışarda tecavüzcüler var diye ben özgürlüğümü yaşıyamıycakmıyım" diyenlerin sayıları hat safhada. Tamam özgürlük iyidir herkes özgür olsun ama tedbirli olmak gerekir. Kısaca medeniyet, özgürlük ve çağdaşlık gibi kavramlarının bilimde, sanatta veya başka alanlarda kullanıldığını pek göremezsiniz. Bu kavramlara sadece daha çok dekolte, daha çok açma, daha çok sevişme ama sokak ortasında bile olsa kimse karışmamalı...
Gibi şeylerde kullanılıyor. Medeniyet çağdaşlık ve özgürlük dedikleri büyük ölçüde sapkınlık olarak işlenir hale geldi.

1|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Yaklaşık sekiz senedir is disinda sutyen kullanmam. Ama gostermem de öyle. Edepli olmak baksa rahatina duskun olmak baska

0|1
    0|0
    • 3ay

Rahatına düşkünlük edebince olursa normaldir. Ben slip donla gezip böyle rahat ediyorum desem heralde pekte hoş olmaz karşılanmazdı :D Amaç sütyeni kullanıp kullanmamak değil zaten belli etmek veya etmemek.

• Hepimiz aslında bir femen değilmiyiz😅😅

0|0
    0|0
  • Aradigim uye! Kendi sorup kendi cevaplamiş.

0|0
    0|0
  • Rihanna askım cok hoş ama başkaları giysin lütfen

0|0
    0|0
  • hep kullanirim ev haric

0|0
    0|0
  • haklı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Milletin icine giydiklerinden sizene arkadas

0|0
    0|0
    • 3ay

Milletin yaptığı yorumdan sanane arkadaş. Başkası yapsın sen yapma başkasından sanane vekili misin yoksa avukatı mı bu milletin

• ya dediğinde kısmen haklısın ama südyensiz gezip dediğin gibi olmayan bayanda çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...