Türk kızlarımı rus kızlarımı?

türk kızlarımı rus kızlarınımı tercih edersiniz. (ben rus diyorum) ayrıca rus kızları türklerden daha sadık daha anlayışlı daha bağlı ve türk kızları kadar havalı değil çok güzel olmalarına rağmen haksızmıyım...türk kızlarımı rus kızlarımı ?
türk

rus (aman allahım bu ne güzellik yav)

Güncellemeler:
3ay şu türk kızı diyen erkekler yalakalık yapmanıza gerek yok türk deyince burdaki kızlar size tav olmayacak ve kızlar kıskanmayın sizden güzeller işte... birde bakımlılar...

0|1
17|29

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Haksızsın ! Gidip en çirkin kızı bulup koyuyorsun ruslardan en güzelini koyuyor hangisi güzel diyorsun ! Türk kızı anasını satiyim. Sanki Türk erkekleri hepsi baklavalı uzun yakışıklı da Türk kızlarını beğenmiyor te allam ya

13|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Al işte ya Türk kızının bir düzgün fotoğrafini koy ilk başta yav ve ruslarmi sadık ve bağlı yav He He ya

3|2
    0|1
    • 3ay

@Quality41 yav zaten yine birbirimize dusucez zaten neyin kafası bu ya hem 1 İzmir kızı 10 rus kızını sollar doğru düşünmüyormuyum

• 3ay

neyse kendine iyi bak bu cugulilere kafa yorma

• Birinci foto Türk kızlarını mı temsil ediyor?

2|0
    0|1
  • Allahım ne kadar güzelim

1|1
    0|1
  • Ne kadar saçmasınız

4|0
    0|1
  • Ananda turk unuttun galiba

2|0
    0|1
  • Gidip de en kötü fotoğrafı koyma. O kız da kaşını bıyığını alsa makyaj yapsa o da daha iyi duruma gelir. Rus kızları da durmuş Türk erkekleri gelsin diye bekliyomuş. Nedir bu Rus düşkünlüğü? Hadi bu kadar düşkünsün Türk kızlarını her fırsatta aşağılamak ne demek? Sizin ananız bacınız Rus soyundan mı gelme? Ayrıca bir çok Ruslara bin badar Türk güzeli var. Türk kızlarını küçük düşürmekten vazgeçin. Diğer ülkelerin erkekleri bile övüyorken Türk erkeklerinin böyle yapması üzücü. Hayaller Rus , hayatlar Türk kadını..

0|0
    0|1
  • Annen hangi millettense o bence

1|0
    0|1
  • Ne üstteki kadar çirkin, ne alttaki kadar güzelim. Ben, benim gibi olanlar diyorum.

1|0
    0|1
  • Turk kizi die koydugun fotograftan iq seviyenin ayakkabi numaranın epeyce altında oldugu anlasılıyor. o yuzden cevap vermicem :)

0|0
    0|0
  • kötüleme kötüleme sonuçta yine türke kalıcaksın.

0|0
    0|0
  • Gercekten artık net diyorum TÜRK KIZLARININ BOKUNA KURBAN OLUN.

0|1
    0|0
    • 3ay

hastır ordan

• 3ay

türk erkeğinin ortalaması 1.74 bu bir ikincisi kimse beni övmese özgüvenli olup kendimi övmem bu iki üçüncüsü ise tanımadığın birinin zekasına laf söylüyorsan aciz olan sensin 😉 hadi uza şimdi

• 3ay

@Ulaş18 türk erkeklerinin geneli 1.80 var canım benim ayrıcalıgın falan yok yani:) Başak büyüdükçe boynunu eğer derler. Yani seni öven olsa , burda kendini bana ispat çabasına girmessin😉 ainesi iştir kişinin. Soylediklernden de boş kafalı bişey oldugun belli. Zeki olsan burda sidik yarıştırır gibi şöyleyim böyleyim demessin. Kaldı ki sana yakısıklı desinler. Herkes birbirine soyler. Ama herkes senin kadar 'keko' değil ki dile getirsin:)) Türkiyenin ıq seviyesini düşürmediğin gün görüşürüz..✋🏻

• Temsili türk kızı baya güzelmiş

0|0
    0|0
  • O Türk kızını temsil ediyorsa Türk Erkeği ne temsil ediyor merak ettim

1|0
    0|0
  • Çocuk musunuz ya

1|0
    0|0
  • İspanyol erkeği

0|0
    0|0
  • Türk kızları.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Rus kızlarımı sadıkmış? Bence bu kişiye göre değişebilen göreceli bir cümle. Rus bir tane sevdiğim birisi vardı. 17 aydır süregelen bir beraberliğimiz vardı. Alıp başını bir gidiyodu 3-4 gün yeri geliyo 1-2 hafta kayboluyordu ne mesaj atıyordu ne aradığımda cevap veriyordu. Ben anca kendimi kandırmışım :) ben bunda sadıklık belirtisi göremedim. Şu ya da buranın kızları iyidir demiyorum kıyaslama yapmıyorum. Allah herkese hakkında hayırlısını nasip etsin

5|0
    0|0
  • Türk kızları.

9|0
    0|0
    • 3ay

hadilan ayalakalık yapma :D için için rus diyorsun kendin ol mk :D

• 3ay

Kendi ırkımı kötüleyecek kadar şerefsiz olamayacagım senin gibi. Kimseye yalakalık yapmam. Sanarsın annen rus baban italyan simdi kaybol

• Türk kızı tabiki :)

Rus kızı bizim kültürümüzü nereden bilsin, bir çay bile demleyemez, hele Türk Kahvesi kırmızı çizgimdir :)

4|0
    0|0
  • Türk kızları

6|0
    0|0
  • sanayi toplumunun tek tipci zamaninda yasiyorsunuz globallesmis dunyada artik turk rus falan yok hepsi ayni youtube videolarini izleyin mimikler.. sozler.. ilgi alanlari takip ettikleri sadece dilleri degisik o da ulusal egitimden dolayi yani cokta fark olan tipler yok ortada.. ama bir 500 yil geriye gidelim bakalim o slav kizlariniz turk kizinin yaninda nasil mal gibi kaliyor.. bozkir kulturunun kizlari slav pisliklerden 10 kat daha guzeldir... gunumuzde gecin bu isleri hepsi ayni.. kozmatik urunu...

0|0
    0|0
  • Türk kızı bu fotoğraftaki gösterildiği gibi değil. :) rus kızlarının hepsi de öyle fotoğrafta gösterildiği gibi değil.

Neyse. Şahsen 2'sinin arasında tercih yapılacaksa. Türk kızı derim.

4|0
    0|0
  • türk kızı

4|0
    0|0
  • Ben turk diyom geciyorum ruslar sizin olsun

6|0
    0|0
  • giyim kuşam meslesi herşey. giydir bizim kızlara minileri şortları, yaptır saçlarını. birde askılı. birazda kırıtmayı öğret. gör bakalım arada farkları. onlar çekirdekten yetişiyorlar kardeşim. kız 16 yaşına geldiğinde önden 90 arkadan %50 si vermiş oluyor.

2|0
    0|0
  • aga ruslar güzelde olsa kahrını ve ahiret eşin türk kızıdır bunu unutma boş hayallerde gezmeyin

5|0
    0|1
  • Türk kızı ama nadirlerinden

2|0
    0|0
  • La bırakın bu saçmalıklari Rus kızlarıymış kahraman Türk kadınının yaptığı fedakarlıkları hangi millet kadınları yaptı? Anneler evlatlarını bırakıp savaşa gitti millet evini bırakıp hemşire oldu belki modernizm sebebi ile bu duygular geride kaldı ama kan aynı kan kardeşim gene olsa gene aynı sonuç çıkacaktır. Ne Rus kızı birader geçin bu saçmalıklari yurdumun kadınına kurban olayım.

2|0
    0|0
  • türk tabi mk :D

3|0
    0|0
  • Neresi güzel onların ya ukraynalılar desen anlarım onlarda bir süre sonra finiş him

2|0
    0|0
  • TÜRK kızlarının suyu mu çıktıda rus kızlarına bakalım

3|0
    0|0
  • Ayrıma gerek yok.

2|0
    0|0
  • Bence türk kızları senin koyduğun gibi ben denk gelmedim hiç ancak ruslar yaşlanınca senin ilk koyduğun resimdeki gibi oluyorlar :D

0|0
    0|0
  • yabancı kızlar diyelim. Türk kızlarının alayı gerizekalıı

0|0
    2|0
  • Rus kızları

0|0
    3|0
  • Türk kızlarının AMlNA Koyim. Anne tarafım Yugoslavya gocmeni boşnak, baba tarafı Kastamonu CİDE kesinlikle Boşnak Kızları derim.. Hepsi Sadık Türk kızları gibi kahbe ve kezban degil.

0|0
    2|0
  • güzel olsun milleti farketmez. hani çamurdan olsund erler ya

0|0
    0|0
  • Keşke soru edadı olan -mı ekini ayrı yazsaydın.

0|0
    0|0
  • İzmir kizı abi Rusça bılmıyorum hıc olmazsa bunun dilini anliyorum :)

0|0
    0|0
  • Ve polemik böylece devam eder. 😄

0|0
    0|0
  • rus kızları arkadanda öndende veriyorlar oral sekstede bizimkilerden daha iyiler

0|0
    1|0
  • Rus tabiki.

0|0
    3|0
  • Tabi rus

0|0
    4|0
  • Rus hatunları

0|0
    5|0
Yükleniyor...