Babam alkollü ve aşırı sinirli napacam?

Olaylar yaklaşın 20 dk önce oldu erkek kardeşim ve ben odamızda otururken babam daldı ve kardeşimin yatağını yamuk görünce sinirlendi bağrıştı çağrıştı (aşırı sinirli ve hiddetli) neden yamuk bilmemne derken biraz sinir birazda alkolün etkisi ile bişelere zarar vermeye başladı yataktan başladı tahtaları sökerken bir baktım söktüğü yatak parçalarını oraya buraya fırlatıyor e malum baba olunca elimizden birşey gelmiyor hala odaya girecek diye tedirginim sizce ne yapmalıyım polis desen ceza anneme söylesem delirir bir çare lütfen arkadaşlar 8den itibaren sizi görürsem affetmem döverim diyor

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Rabbim yardimcin olsun kardesim zor ne diyeyim Allah askina.. Allah akil versin o babaya da.. Colugu cocugu perisan ediyorlar böyle. Sorsan onlardan krali yok ama. git yat ilgilenme müptezelle

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç bulaşma ne derse onu yap alkollüyse bir şey anlatamazsın zaten yat uyu

1|0
    0|0
  • Uyu yataga gir

0|0
    0|0
    • 3ay

Klima çalışıyor elektrik gidiyor dedi klimayı kapattı (tatlı dille değil tabiki) pencereyi açmayın diyor kapıyı açsam işe yarayacağını zannetmiyorum.

• 3ay

Normal kafadayken konus video ses kaydi al

• 3ay

Sonra

• Kilit yok mi kardeşim kapıyı kilitleseniz

0|0
    0|0
    • 3ay

'Aa kapıyı kilitlemişler demekki rahatsız etmememi istiyorlar neyse ben gidim de uyuyim.'

• 3ay

Yani haklısın da aklıma da başka bişe gelmedi :/

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...