BABANIZIN GARIMESRU COCUGU?

BABANIZIN GARIMESRU COCUGU??

0|1
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardımcın olsun senin işin baya zor kardeşim. Ben senin yerinde olsam görüşmezdim baba bu atsan atılmaz satsan satılmaz ama baba dediğin insan babalık vasıflarını yerine getiremiyorsa kendi cocuklarını değilde elalemin karısını kızını düşünüyorsa benim gözümde baba falan değildir. Baban sonuçta dialogunu tamamen kesme ama yine tavrını belli etmelisin. Ailene Allah sabır versin

0|0
    0|0
    • 3ay

Amin ama simdi tamamen kesmezsem eger daha cok kazik yicez ustune ustluk o kadinda cocugu alip annemin buyutmesini istiyor orf adetlerimizi ogrensin bilmem ne diye sacma birseyler soyluyor neyse ama bir yandan da tamamen kestim diyelim ilerde benim esim olucak babasi boyle biriymis bu kizda kesin kotudur ahlaksizdir diye dusunucek illa ki soylenicek yani ya da dugunum olcak babam yok var ama yok falan bide iyice kesersem babam delidir biraz aileme birsey yapmaya kalkisir diye korkuyorum ayrica gercekten kafamda deli sirular var

• 3ay

Annem de var bir o kadina birakmam ne halleri varsa gorsunler ama evlendirmem onlari diyor bide ben bosanicam daha da ugrasmicam diyor biz bosanmasini istiyoruz annemde kararsiz bir sekilde ama yinede bu konuda en etkilenenlerden biri ben oldum yasim sonucunda ve baskalarinin cocuklarini kolejde okutup ben birsey istedigimde param yok o yok bu yok diyor aslinda haklisin ama ilerde boyle birsey olursa babam yuzunden ben yargilanirsam eger insanlar yuzunden gercekten icime kapanirim ben yani napicami sasiririm ben o yuzden insallah boyle birsey basima gelmez cevapladigin icin tesekkurler

• 3ay

Doğru kişi karşına cıktığı zaman onunla paylaşırsın bu derdini o zaman onun cevabına göre doğru veya yanlış kişi olup olmadığına daha rahat karar versin. Ben kesinliklikle eşimin ailesine bakmam yani bakarım tabi ki annesine babasına yetiştirilme bicimine ama ortada babanın görevini aksatmasını sonucu bir eksiklik var ise onu eşimden değil babamdan bilirim. Allah'u Teala herkesi sınar kimisini evladıyla kimisini anne babasıyla. Sanırım sizin ailenizin sınavıda babanız. Allah yar ve yardımcınız olsun. Rica ederim. Hayırlı geceler kardeşim üzme kendini daha cok gençsın

En İyi Kız Görüşü

• Bu soruya iki satir olur ayip olur usendim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Böyle bir konuda ne denebilir ki... Bananı sen nasıl görüyorsun bu önemli. Hep babanı ve onun yaptıklarını anlatmışsın. Eğer sen mantıken görüşmemen gerektiğini düşünüyorsan ama kalben görüşmek istiyorsan bence bağını koparma (mesafen olabilir). Ama kalben görüşmek istemiyor da mantıken görüşmen gerektiğini düşünüyorsan bence görüşme. Sonuçta duygusal bir durum bu.

0|0
    0|0
  • Bu soruyu okuyacak babayigite plaket vermeye geldim

0|0
    0|0
  • kaç kere da sorcan ya

0|0
    0|0
    • 3ay

Diger sordugumda yazdiklarimi almadi ss alip attim bende

• 3ay

tamam o zaman babanla konuşmayı kes

hem sizi çok güzel kandırır diyosun , hemde seni kandırmasına izin veriyor ve kandırılıyorsun , ne kadar ironik :D

• 3ay

Diger yorumlara cevapladiklarima bir bak kandirmasina izin verdigim yok ayrica gercektten ciddi birsey yazdim boyle dalgaya alinmasi hic hos degil lutfen

• Okumadan hızlıca geçtim gene zorla bitti kim okur bunu üşengenç insanlarız biz yapma bize şöyle şeyler tmmı.

0|0
    0|0
  • Hepsi Haliç'in serin sularındadır.. Kardeşleriyle koyun koyna.. Onları yalnız bırakmam sürekli takviye yolllarım..

0|0
    0|0
  • Oyle baba mi olurmus ya

0|0
    0|0
  • Bunu bu saatte okuyan varsa butun servetimi vericem risk budur

0|0
    0|0
  • kitap yazsaydın bunu okuyan çıkar mı ya :D

0|0
    0|0
  • Okuyamadım bu na gözmü dayanır ya