İnsanlar size hedeflerinizi doğrultusunda çalıştığınız zaman "Sen başaramazsın, yeterli değilsin." dediğinde ne yapıyorsunuz?

Ben şahsen umursamayıp başarıya odaklanıyorum. Ama başardığımda o insanlar çoktan kaybolmuş ya da konuyu unutmuş oluyor ve gelip seni tebrik ediyor bide utanmadan, içinden gülüyor insan. Siz ne yapıyorsunuz bakalım?Vazgeçiyor musunuz ya da bunu diyen kişilerle tartışmaya mı giriyorsunuz, "Sen ne biliyorsun." gibi? Hırslı mısınızdır?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Hırslıyımdır. İstediğimi yaparım 😊

0|1
    0|0
  • Bana şaka yollu abim demişti 3 yıl önce falan ben de şaka yollu yanıtımı vermiştim kendisine. İstediğimi başardım da ayrıca 😂

Onun dışında öyle şeylerle hiç karşılaşmadım. Yakın çevremden ve sevdiklerimden bu şekilde sözler işitsem çok bozulurum ama sanırım yine de önüme bakarım..

0|1
    0|0
    • 3ay

Zaten genelde seni iyi tanımayanlar laf eder ya sen uraşıyonda olucağınımı sanıyon falan en tatlısıda o seni görüyo ya onu bişeyine takmıyon çok tatlı oluyor zaten daha ortalıklarda gözükmüyor 😂

• İnsanlar hedeflerimi yerine getirebileceğimi bildikleri için yapamazsın diyemiyorlar. Genelde, çok çalışıyosun biraz çevrene bak yeaaağ her şey çalışmak değil, falan diye bana kızıp duruyolar. Umrumda değiller 😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya bir zittir git en son neyi başardım, bu konudaki tecrüben ne ki bana akıl veriyorsun diyorum ya da salacak yatıyorum.

0|1
    0|0
  • onlara patronun kim olduğunu gösteriyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...