2016 - Lisenin İlk Günü Anılarınızı Alalım.. Yeni başlayacaklara tavsiyeler içeren :) ?

Neredeyse herkesin anlatacak bir şeyleri vardır.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Erkenden geldigim kiz yurdu bahcesi. Babam okula kaydimin yaptirirken kiyamam aglamisti. Sonra beraber yurt bahcesinde oturup konustuk sonra da gitti. Korkmustum yalnizliktan. Babam beni lek sevmez sanirdim ama aglamasi icimj acitmisti. Aglayasim geldi ama aglayamadim. Sonra yurda girdim. Bombos gibi bisey. Ikinci gunu iki tane yari catlak kiz geldi meraba diye odama uerlestiler:) catlaklar ya canlarim benim.. Guzel gunlerdi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Liseye başladım yanıma sıra arkadaşım geldi oturdu oyundan mevzu açıldı 4 yılımız o oyunla başladı o oyunun muhabbetiyle devam etti halada aynı oyunu oynuyoruz * k :(
    İlk gün servisimiz bırakmadı arkadaş ben yolu biliyorum rahat olun dedi 15 km yürüttü bizi... Yürümek sıkıntı degil 4 yılda birçok kez hatta hafta içi hergün minimum 5km yürürdük (daha fazla genelde) sıkıntı olan 15km yürümek degil bunu kunduralar +elimizde kitapların agırlıgı + tepemizde öglenin yakıcı sıcagı +üstümüzde siyah takım elbise+içimizde süveter (ne akla hizmetse güya efendi ögrenciyiz amk)+birde zzıkkım kravat ile yapmaktı...

0|1
    0|0
    • 3ay

Baya kötü olmuş ama anlatıcak bir anıya sahipsin :D

• 3ay

Ulan buda son olsun en güzellerden biri bu :ADada Hasan hocamız vardı kulakları çınlasın tuvalette sigara içmek yasak biliyorsun. Tuvaleti bastı iki kanka tuvalette sigara içiyor sesi duyunca attılar sigarayı hoca yakaladı muhabbet=
      (Sigara içmek= disiplin+para cezası+hocaların gözünde bitmek+Aileden bir ton tatava)
      +oLUM NAPIYONUZ LAN SİZ?
      -Hiçbirşey yapmadık hocam
      +Olum siz napıyonuz?
      -Hocam birşey yapmadık tuvaletteyiz
      +Olum birşeylermi içiyonuz?
      -Hayır hocam valla içmedik
      +Olum iki erkek aynı tuvalette ne yapıyorsunuz?
      Sessizlik...
      ...
      ...
      ..
      -Hocam kuran nimet çarpsın sigara içtik hocam biz sigara içiyoruz sigara çorabımızda çakmak cebimizde bizi disipline verin saygılar
      + aD:A:S:

• 3ay

ahahahah iyi güldüm gece gece ya dfgdsfgdf :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Biraz yaşımdan olgun gösteriyordum. Sıranın en önünde duruyordum. bir veli geldi siz sınıf öğretmeni misiniz dedi? Ondan sonra gözlerim karardı falan hatırlamıyorum😄😄😒😒😒🙄

1|1
    0|0
  • Bulundugum ilin en berbat lisesiydi şımarık çocuklar kıskanç kızlar kavgacı tipler ıy düşününce bile soğudum 😁😁

0|1
    0|0
  • Lisedeki arkadaşlarınızı özleyeceksiniz.

0|1
    0|0
  • Berbattı, okulumdan nefret etmiştim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ilk gunu m. yardimcisinin yanina gidip naklimi istedim :) oda velin gelsin dedi :)

0|1
    0|0
  • Yer seçimini öyle berbat yapmıştım ki, bir avuç moran, embesil, mal, çoluk çocuk ne varsa etrafıma toplanmıştı.

0|1
    0|0
  • bir sürü mal sınıfların yerini arıyorduk

0|1
    0|0
  • Ah be kardeşim 14-15 yaşında çıktık evden beden geri gelsede ruh gelmedi özgürlüğe yelken açtı.

0|1
    0|0
  • EmreCanXD

0|0
    0|0
Yükleniyor...