Nasıl kız gibi hissedebilirim?

Arkadaşlar 19 yaşındayım 12 yaşımdan beri kendimi erkek gibi hissediyorum bu durumdan artık bıktım kız gibi hissetmeye çok uğraştım bu durum yuzunden okul hayati cok zor gecti ama olmuyor elbise giydiğimde kendimi travesti gibi hissediyorum aynaya bakamıyorum uzun saçla, kız gibi davranmaya çalıştığımda numara yapıyormuşum gibi geliyor 1 yıl boyunca kız olmaya çalıştım ama bu halimden nefret ettim rol yapıyormuş gibi hissettim sürekli sizce ne yapmalıyım nasıl diğerleri gibi olabilirim?

0|1
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bana mesaj atabilirsin seninkinin tam tersini yaşıyorum bende. istersen biraz sohbet edelim özelden bende içimi dökmek istiyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir erkekle seviş sana bol bol iltifat etsin.

0|0
    0|0
  • neden 12 yaşından beri?

0|0
    0|0
    • 3ay

O zaman cinsel kimliğin farkına vardım..

• Erkek arkadaş edin ve yat

0|0
    0|0
    • 3ay

Hasta mısın kardes. Ben erkeğin elini tutsam iğrenen bir insanım. Erkek arkadaş edinmeyi denedim düzeltmek için kardes gözüyle baktım en fazla

• 3ay

Hasta olan sensin. Yardım istiyorsun zaten. Rahatsızlığın psikolojik. Uzmana görünmelisin

• Psikoloji doktoruna git

0|0
    0|0
    • 3ay

Gittim ilaç yazdı hatta hormon tedavisi bile denedim ama olmuyor her şekilde erkeğim ben

• 3ay

Ne gibi.

• 3ay

Bilemem seni tanımıyorum böyle konuda burdan düzgün bir bilgi çıkması zor uzman doktor takibinde birebir muhattap olarak çözüm bulunur bu soruna

• doktora git bence:)

0|0
    0|0
  • Sana erkek lazim kandinligina hatirlatmak icin

0|0
    0|0
    • 3ay

Kardes ben kendimi gayet olarak hissediyorum o zaman

• 3ay

Gay

• kendini keşfet

0|0