Sizce? bir bakar misiniz?

Bir laf var ya; 'paranin satin alamayacagi insan yoktur' diye, Sizce paranın satın alamayacağı insan var midir? Birde kadınlar kafaya koyduğu her erkeği elde eder mi sizce?

0|1
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• 1. sorunun cevabı evet paranın satın alamayacağı bir sürü insan var,
    2. sorunun cevabı hayır edemez.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Paranın satın alamayacağı insan vardır bence. Bir kadın kafaya koyduğu her erkeği elde edemez. Yok öyle bir dünya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Para her insanı satın alamaz hatta insanın deger verdigi anlam yükledigi birşeyi bile alamaz. Gördüklerim=
    1-Yaşlı bir teyzenin menekşeleri
    2-Amerkada evsiz adama 1çanta para veriyorlar köpegine oglum diyor satmıyor.(fake olabilirmi bilmiyorum)
    3-Türkiyede güvercine 25bin tl veriyorlar gene vermiyor.
    4-Hobicinin elinde baba zamanından kalma birşeyler vardı gene onlarıda vermiyor.
    Yani bu tür insanlara dünyayı bagışla gene vermezler çünkü bir anlamı var birşeyler hatırlatıyo onlar...
    Kadınlarda keza gene elde edemez bazıları artık kadın görmekten bıkmış tiksinmiş oluyo ne yaparsan yap ilgisini çekemiyorsunuz...

0|0
    0|0
  • tabiki vardır kadınlar her erkeği elde edemez ama büyük zarar verirler

1|0
    0|0
  • paranın satın alamayacağı insan tabikide vardır.. o benim..
    kadın kafaya koyduğu her erkeği elde edemez bağzılarınız çirkinsiniz.. kiminin.. yüzü tombul vicudu on numara ama beğenemiyorum. kimi burnu çirkin.. kimi bir yeri çirkin hep bir ksuur var genelde.. beğenmeyin kendinizi bu kadar bee.. siyah saçlılar tercihim ama onları kusurlu kusursuz seviyom genelde.. ama yüz güzelliği samimiyet bnlar önemli :)

0|0
    0|0
  • Paranın satın alamayacağı insan zor çıkar milyonda bir kadın her erkeği elde edemesede yüzde 80i elde eder

0|0
    0|0
  • Herkesin bir fiyatı olduğunu düşünmüyorum. Ne olursa olsun satmayacağım fikirlerim, hedeflerim, davalarım var.
    Hayır, kadınlar kafalarına koyduğu her erkeği elde edemezler.

0|0
    0|0
  • Paranın satın alamadığı yerde visa gold kart var o alır

0|0
    0|0
  • Bir erkek gözüyle bakarsak paranın açamadığı kapı yerine gore vardır yerine göre yoktur. Kadın ise istemesi yter ama her erkeğe göre bu genellemeyi yapamayız. İllahaki erkegnde ona karşı azda olsa birseyler hissetmesi lazım

0|0
    0|0
  • var benim tabiki

0|0
    0|0
  • - Paranın satın alamayacağı insan vardır.
    - Bazı erkekler istemezse, kadın onu asla elde edemez

0|0
    0|0
  • Kadin elde eder de paranin satin alamaicagi bisey yok ama bn bulamiyrm bulsam ne kdr istiyorlrsa vercem

0|0
    0|0
  • Aklı penisinde olan herkesi her kadın elde eder

0|0
    0|0
  • Tuhafmış

0|0
    0|0
  • Kadın olabilenin dahi zor bulunduğu düzlemlere kurulu bir toplumda yaşıyoruz; iffetle arınan, kötü alışkanlıkları olmayan, ar'ı ilke edinen, kendine bakan ve değerlerle yücelen varliklar azinlikta bugünlerde. Yani; once kadin olabilmeli kisi, sonra düşünsünler elde edebilirler mi edemezler mi.

Ayrica; para bazen herseyi alir.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...