HAŞA ! ''Allah Olsam Kadını Yaratmazdım.'' Ne denli Söylenmiş Olabilir?

Ben Sadece Böyle Bir Cümle Duydum Arkadaşlar. Ve Paylaşmak istedim..

Sizce niye söylenmiştir bunlar :D Aslında biraz'da güldüm yalan yok ne çektirmişse kadınlar adama :D

Hanımlar biraz sinirlenebilir kusura bakmasınlar :D Ne Düşünüyorsunuz? :D

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• Kendi canını yakmayanlara da kin kusan zihniyet sağlıksız düşünce ile zirvede.

Özünde '' birileri canımı yaktı, gücüm yetmiyor alayına isyan ''

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Nefes almasi bile gereksiz biri su lafi sarfeden...

1|0
    0|0
    • 3ay

Sana sorulana cevap vereydin iyiydi :D

• 3ay

ahah :D Yahu eğleniyorum şurada mutluyum mk geliyosun küfüre bağlıyosun direk sizin gibi insanlardan da ben nefret ediyorum :D Onu napıcaz Evladım? :)

• 3ay

Evladim? Semt cocugu jargonlari mi bunlar :) ben anladim hangi zihniyette oldugunu, benden nefret etmen cok normal :)

Kızlar Ne Diyor 12

• Kadınlardan rahatsızdır. Erkek erkeğe takılmak isteyen bir beyfendinin fantezisidir.

1|0
    0|0
    • 3ay

Olabilir :D

• 3ay

Adres ver oğlum :D

• 3ay

ahaha :D Yazmştım ama özelden :D Neyse vereyim bari :D Denizli / Karşıyaka :D

• O kadınlar olmasa kendisi de var olmayacaktı bunu yazan ve söyleyen kişi. İstediği kadar HAŞA! filan yazsin kendini 1 an olsun bile Allah yerine koyması da ayrı bir saçmalık

0|0
    0|0
  • O kadın olmasa sen 9 ay nerde durup nerde cikacaktin belkide annenden aldigin gozlerin olmayacakti babandan aldigin yuzun nankorluk hat safhaya gelmis

0|0
    0|0
    • 3ay

Şii ağır gel.. sen falan diyorsunda ben demedim bunu. o yüzden sözlerine dikkat et. edebini bil.

• 3ay

Bunu diyenlere dedim anla iste gulmenn sinirlendirdi

• 3ay

:D :D :D

• Bir atom bombası düşse dünyaya tüm kadınlar olarak ölsek de bir erkek erkeğe kalsanız baş başa çok istiyorum

0|0
    1|0
    • 3ay

Ahahah :D Keseriz çüklerimizi dolaşırız :D

• Gay olabilir asndjfjf

0|0
    0|0
  • Söyleyenin beyinsiz oldugunu dusunuyorum

0|1
    0|0
    • 3ay

ahaha :D Niye be :D Adam çok pis kaymış ama :D

• 3ay

Niye mi? Bir kere Allah olsam soyle olur boyle olur diyenlerden nefret ederim ikincisi sen kimsin de kadinlarin olmayisina karar veriyorsun derim ve kadınlar olmasa siz bir hicsiniz beyler

• 3ay

ahaha :D Kadınlar olmasa siz bir hiçsiniz :D Çok iyi laf ama erkekler olmasa siz hiçsiniz :D Neyse Olabilir :D

• Ne manada söylemiş ki anlamadım

0|0
    0|0
    • 3ay

Bilmem 20 kişilik bir ortam ses çıktı böyle duydum :D

• Sabri taşmış herhalde :D

0|0
    0|0
  • Ay gecenin bir vakti hiç sinirlerimi bozamam

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşlarım çok güzel açıklıyor gerçekten güzel yazıyor benimse direk sövesim geliyor ucu kadına dayanan soruları görünce

0|0
    0|0
  • Kesinlikle gay biridir derim

0|0
    0|0
  • İşte bu yüzden Allah olamamış..

0|0
    0|0
    • 3ay

Tövbe est ya neler dedirtiyorlar adama..

• 3ay

yok be ne diyeceğim böyle bir şey :D Ama güzel yazmışın yorumları güldüm :D Töbe Töbe :D

• 3ay

😂😂

Erkekler Ne Diyor 8

• haşa demene gerek yok empati iyidir allahtan korkmayın sevin onu :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Est.. Korkacağız elbette. Sevmenin yeri çok ayrı usta :) Haşa yani yanlış anlaşılmasın anlamında :)

• 3ay

ya korkulurda ama sevgi yüzde korku bir olmalı onu diyorum. çünkü dinlerde saptırılıp korku üzerinden kuruluyor sonra. her ayetten sonra allah bagışlayıcı ve affedicidir dyor nerdeyse yüzlerce kes.. ve hala neden bu denli korkuluyor korkun bişe olarak görülüyor demi? tuhaf yani :D

• Mitozla mı çogalacan? Kedi peşindemi koşacan? Ne yapacan olmazsa diye yanıtlanacak giri

0|0
    0|0
  • fazla cahil fazla akılsız uzak dur sen onu diyenden

0|1
    0|0
    • 3ay

Aga 20 kiişilik ortamda söylendi bu :D

• 3ay

Türkiye nin tahminimce %40 tan fazlası bu düşüncede kardeşim kendini kollican

• Bu lafı sarfeden, O yüzden (haşa) olamamış :D

0|0
    0|0
  • sacma birvsoz iste.

0|0
    0|0
  • Gaydir o

0|0
    0|0
  • Duymamıştım bunu

0|0
    0|0
  • Allah'ım kadın varken şeytanı neden yarattın?

0|0
    1|0
Yükleniyor...