Aranızda psikolojiden anlayan biri var mı?

Aslında küçük bir takıntım var ve ona bir çözüm bulamıyorum. Psikolojiden veya sosyal ilişkilerden anlayan biri varsa bana yardım edebilir mi

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Vardır evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sorun nedir?

0|0
    0|0
    • 3ay

Sanırım sosyal fobi ama bazı durumlarda mesela karşı cinsle konuşurken çok utanıyorum ya da kendimi dış görünüş olarak iyi hissetmediğim günlerde çok çekingen oluyorum

• 3ay

Aslında bu durum bir çok kişide var yani kendini sorunlu hissetmemekle işe başlayabilirsin. Erkekle konuşurken utanman normaldir çünkü karşı cins adı üstünde senin zıttın. Hem hoşuna gider hemde uzaklaşırsın. Şimdi çok nedeni var sosyal fobinin. Bu rahatsız olduğun her durumla yüzleşmek zorundasın tek çözümü bu diye biliyorum.

• 3ay

Yüzleşmeye çalıştım ama başarısız oldu malesef yine utandım

• Nedir takıntın

0|0
    0|0
    • 3ay

anırım sosyal fobi ama bazı durumlarda mesela karşı cinsle konuşurken çok utanıyorum ya da kendimi dış görünüş olarak iyi hissetmediğim günlerde çok çekingen oluyorum

• 3ay

Aptalca olmasından ziyada öyle algılanacağını düşünüyorum

• 3ay

Özgven bilgiyle olur kenini yetersiz hissediyosunbiraz tecrübe

• Yani uzmanı değilimdir ama anlamaya çalışırım

0|0
    0|0
    • 3ay

Sanırım sosyal fobi ama bazı durumlarda mesela karşı cinsle konuşurken çok utanıyorum ya da kendimi dış görünüş olarak iyi hissetmediğim günlerde çok çekingen oluyorum

• 3ay

Anlamadım

• 3ay

Yani demek istediğim aslında sen dışarıdaki insanları nasıl görüyorsan onlarda seni aynı görüyor çekinmene gerek yok ya da utanmana kendini geri çekmene diğerleri nasılsa sende aynısın

• sorunu söyle çözeyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...