Aranızda psikolojiden anlayan biri var mı?

Aslında küçük bir takıntım var ve ona bir çözüm bulamıyorum. Psikolojiden veya sosyal ilişkilerden anlayan biri varsa bana yardım edebilir mi

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Vardır evet

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Sorun nedir?

0|0
    0|0
    • Sanırım sosyal fobi ama bazı durumlarda mesela karşı cinsle konuşurken çok utanıyorum ya da kendimi dış görünüş olarak iyi hissetmediğim günlerde çok çekingen oluyorum

• Aslında bu durum bir çok kişide var yani kendini sorunlu hissetmemekle işe başlayabilirsin. Erkekle konuşurken utanman normaldir çünkü karşı cins adı üstünde senin zıttın. Hem hoşuna gider hemde uzaklaşırsın. Şimdi çok nedeni var sosyal fobinin. Bu rahatsız olduğun her durumla yüzleşmek zorundasın tek çözümü bu diye biliyorum.

• Yüzleşmeye çalıştım ama başarısız oldu malesef yine utandım

• Nedir takıntın

0|0
    0|0
    • anırım sosyal fobi ama bazı durumlarda mesela karşı cinsle konuşurken çok utanıyorum ya da kendimi dış görünüş olarak iyi hissetmediğim günlerde çok çekingen oluyorum

• Aptalca olmasından ziyada öyle algılanacağını düşünüyorum

• Özgven bilgiyle olur kenini yetersiz hissediyosunbiraz tecrübe

• Yani uzmanı değilimdir ama anlamaya çalışırım

0|0
    0|0
    • Sanırım sosyal fobi ama bazı durumlarda mesela karşı cinsle konuşurken çok utanıyorum ya da kendimi dış görünüş olarak iyi hissetmediğim günlerde çok çekingen oluyorum

• Yani demek istediğim aslında sen dışarıdaki insanları nasıl görüyorsan onlarda seni aynı görüyor çekinmene gerek yok ya da utanmana kendini geri çekmene diğerleri nasılsa sende aynısın

• sorunu söyle çözeyim

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...